Hoşgeldiniz  

Geyve Medya | 24 Ekim 2013 | Alt Haberler, Eğitim, Geyve, Manşet

Öğrenci Yurdu için Zemin Etüdü Çalışması Başladı.

Geyve kredi yurtlar kurumu öğrenci yurdu inşaatı 12Kredi Yurtlar Kurumu Üniversite Yurdu için gözlemsel zemin etüd çalışmaları başladı.

İlçemizde öğrencilerin barınmaları için Tepecikler Mahallesi Devlet hastanesi arkasındaki Geyve MYO ‘nun kendi arazisi üzerine yapılacak olan 500 kişilik öğrenci yurdu için ilk çalışmalar başladı.

Yapılacak olan Kredi Yurtlar Kurumu Üniversite Yurdu binası için Ankara Kredi Yurtlar Kurumu personeli  Turgut Yıldırım ile Toplu Konut İdaresi Jeoloji mühendisi  Mehmet Gündüz  nezaretindeki teknik personel tarafından  gözlemsel zemin etüd çalışmalarına başlandı.

Geyve Belediye Başkanı Murat Kaya, Yapılacak 500 kişilik öğrenci yurdu ile  ilçemize getirilecek fakülte yolunda da ilk adımı atmış olacağız.Öğrenci Yurdumuzun programa alınmasında büyük emeği geçen Milletvekilimiz Sayın Şaban Dişliye teşekkür ederek, kendilerinin Geyvemiz için bazıları gibi laf  üretmeye değil, iş ve hizmet üretmeye geldiklerini belirterek öğrenci yurdu ilçemize hayırlı olsun dedi.

Erdinç TUNA-Geyvemedya.com

3289 Kez Görüntülendi.
Yorumunuz
Konu hakkındaki görüşleriniz nelerdir? Kişilere ve Kurumlara karşı saygı kurallarına uymayan yorumlar yayınlamayacaktır.

Geyve Öğrenci Yurdu için Zemin Etüdü Çalışması Başladı. için 2 Yorum

  1. KEMALİST dedi ki:

    Çok güzel bir haber inş Hayırlı olur 4 yıllık fakültede gelir (Ziraat Fakültesi Çok yakısır Geyvemize ) bu işin peşini bırakmamak lazım .

  2. muttalip dedi ki:

    Dimyat’a pirince giderken evdeki bulgurdan olmayın. elinizdeki meslek yüksek okuluna sahip çıkın yeter.İlçemize acaba hangi fakülte gelecek çok merak ediyorum.

EN ÇOK OKUNAN HABERLER

© Geyvemedya.com 2011 - 2017 Tüm Hakları Saklıdır. Site içeriğinin kaynak ve link belirtilmeden yayınlanması yasaktır.
Reklamı Gizle
Reklamı Gizle