Hoşgeldiniz  

Geyve Medya | 04 Aralık 2014 | Alt Haberler, Eğitim, Geyve, Manşet

Geyve MYO’nda Dış Ticaret’te Gümrükleme Semineri

geyvemyo-geyve-meslek yüksek okulu-konferans- (1)SAÜ Geyve MYO öğrencilerine, Gümrük Müşaviri Seyfettin Karataş tarafından, Dış Ticaret Kapsamında Gümrük İşlemlerinin Yeri ve Önemi adına seminer verildi.

Geyve MYO 110 nolu Amfi’de gerçekleştirilen seminere, Geyve MYO Müdürü Yrd. Doç. Dr. Nermin Akyel, öğretim üyesi Neşe Ülker Çenkçi ve okul öğrencileri katıldı.

Geyve MYO Müdürü Yrd. Doç. Dr. Nermin Akyel yaptığı açılış konuşmasında ” Bu seminerde, sizleri bilgilendirmek amacıyla bir araya geldik. 2 yıllık üniversite okuduktan sonra ne olacağız kaygısını atmanıza yardımcı olacağına inanıyorum, buraya gelirken ve giderken ki düşünceleriniz eminim ki çok farklı olacak. Hepinize tekrardan hoş geldiniz diyor, verimli bir zaman geçirmenizi umuyorum” dedi.

Seminere katılan Gümrük Müşaviri Seyfettin Karataş müşavir olduktan 2 sene sonra Geyve MYO da derslere girdiğini, aynı zamanda  Okan Üniversitesinde ders verdiğini belirtti. Karataş,Konferansımızın konusunda olduğu gibi Dış Ticaretin Yeri ve Önemi başlığıyla baktığımızda  gümrük işlemlerinin Dış Ticaret’te ne kadar önemli yer taşıdığını
görmek gerekiyor, dedi.

Foto&Haber:

Namık CİHAN-Nagihan UZUN-Geyvemedya.com

2610 Kez Görüntülendi.
Yorumunuz
Konu hakkındaki görüşleriniz nelerdir? Kişilere ve Kurumlara karşı saygı kurallarına uymayan yorumlar yayınlamayacaktır.

EN ÇOK OKUNAN HABERLER

© Geyvemedya.com 2011 - 2017 Tüm Hakları Saklıdır. Site içeriğinin kaynak ve link belirtilmeden yayınlanması yasaktır.
Reklamı Gizle
Reklamı Gizle