Hoşgeldiniz  

Geyve Medya | 12 Mart 2016 | Alt Haberler, Eğitim, Ekonomi, Geyve, Manşet, Sür Manşet

MYO’NDA VERGİ HAFTASI ETKİNLİĞİ

geyve-meslek-yuksek-okulu-vrgi-haftasi-kutlamasi- (1)Geyve Meslek Yüksek Okulunda ”Vergi ve Vergi Alanında Kariyer Planlaması”  konulu konferans düzenlendi.

Kamuoyunda sağlıklı bir vergi bilincinin oluşturulması, verginin toplumun tüm  kesimlerine benimsetilmesi ve vergiyi gönüllü olarak ödeme alışkanlığının artırılması amacıyla, 1990 yılından bu yana bu yıl 27’ncisi kutlanmakta olan vergi haftası etkinlikleri kapsamında Sakarya Üniversitesi Geyve Meslek Yüksek Okulunda Geyve Vergi Dairesi Müdürü Gaffar KOÇAK, Gelir Uzmanı Özkan KABA, Gelir Uzman Yardımcısı Seyda ESER, Gelir Uzman Yardımcısı Fatih Emre ORUÇOĞLU, Gelir Uzman Yardımcısı Hakan ATILGAN’ın konuşmacı olarak katılımlarıyla ”Vergi ve Vergi Alanında Kariyer Planlaması”  konulu konferans gerçekleştirildi.

Konferansa Geyve Meslek Yüksek Okulu Müdürü Doç. Dr. Nermin Akyel, Geyve Mal Müdürü Serdar Suat Aytek ile öğretim görevlileri ve öğrenciler katıldı. Öğrencilerin ilgi ile dinledikleri konferansa katılım bir hayli yoğun oldu.

Konferansta , öğrencilerden gelen vergi ve kariyer planlaması ile muhasebe mesleğinin geleceği, iş hayatının zorlukları gibi sorulara cevap verildi. Son derece keyifli geçen konferans sonunda katılımcılar ve  öğrenciler ile MYO yönetimi hatıra fotoğrafı çektirdi.

Konferans sonunda Geyve Meslek Yüksek Okulu Müdürü Doç. Dr. Nermin Akyel tarafından katılımcılara teşekkür belgesi takdim edilirken, Geyve Vergi Dairesi adına gelir Uzman Yardımcısı Seyda Eser, SAÜ Geyve MYO Müdürü Doç. Dr. Nermin Akyel’e çiçek hediye etti. Doç. Dr. Akyel konferanstan dolayı memnuniyetini dile getirerek, etkinlikte emeği geçenlere teşekkür etti.

Ercan DEMİR-Geyvemedya.com

1582 Kez Görüntülendi.
Yorumunuz
Konu hakkındaki görüşleriniz nelerdir? Kişilere ve Kurumlara karşı saygı kurallarına uymayan yorumlar yayınlamayacaktır.

© Geyvemedya.com 2011 - 2017 Tüm Hakları Saklıdır. Site içeriğinin kaynak ve link belirtilmeden yayınlanması yasaktır.
Reklamı Gizle
Reklamı Gizle