Hoşgeldiniz  

Geyve Medya | 20 Nisan 2012 | Eğitim, Geyve, Gündem, Manşet

Sakarya Üniversitesi MEYOK Tarafından, 3+1 Sistemini Tanıtım Ziyaretleri Yapılıyor…

Geyve MYO Müdürü Prof. Dr. Ahmet Vecdi Can, Geyve MYO Müd. Yar. Öğr.Gör. Ali Kırsekiz, Sakarya Üniversitesi Sakarya MYO Müdürü ve MEYOK (Meslek Yüksek Okulu Koordinasyonu) Koordinatörü Doç.Dr. Mehmet Sarıbıyık  3+1 sistemini tanıtım amacı ile Geyve Belediye Başkanı Murat Kaya’yı makamında ziyaret etti.

Sarıbıyık sistem ile şu kısa açıklamayı yaptı: ‘İşletmelerin ihtiyaç duyduğu nitelikli insan gücünü iş dünyası ile birlikte yetiştiriyoruz. Meslek Yüksek Okulu öğrencilerimiz eğitim ve öğretimlerinin 3 dönemini okullarda, 1 dönemini işletmelerde yapacaklar. Öğrenci vasıflı eleman özelliği ile mezun olup iş bularak mutlu olacak. Aile çocuğunun iyi yetiştiğini  görüp, iş bulup çalıştığını görerek mutlu olacak. İşletmeci yetişmiş eleman ihtiyacını giderip mal ve hizmet kalitesini arttırarak mutlu olacak.Öğretim elemanları yetiştirdiği öğrencilerin iş bulup fayda üretmelerinden mutlu olacak.’

Geyve MYO Müdürü Prof. Dr. Ahmet Vecdi Can, 3+1 projesini tanıtım amacı ile Geyve Belediyesinden sonra Alifuatpaşa Belediyesi ve Pamukova Belediyesinin de ziyaret edileceğini açıkladı.

Namık Cihan. Geyvemedya.com

1897 Kez Görüntülendi.
Yorumunuz
Konu hakkındaki görüşleriniz nelerdir? Kişilere ve Kurumlara karşı saygı kurallarına uymayan yorumlar yayınlamayacaktır.

EN ÇOK OKUNAN HABERLER

© Geyvemedya.com 2011 - 2017 Tüm Hakları Saklıdır. Site içeriğinin kaynak ve link belirtilmeden yayınlanması yasaktır.
Reklamı Gizle
Reklamı Gizle