Hoşgeldiniz  

Geyve Medya | 07 Mart 2012 | Geyve, Manşet, Sağlık, Yaşam

Geyve MYO Öğrencileri, okullarını ziyarete gelen Sakarya Kan Merkezi Ekiplerinin kurduğu;  kan bağışı yerlerini ziyaret ederek kan bağışında bulundu.

Kan bağışında bulunmak amacı ile sıraya giren öğrencilerin heyecanları yüzlerinden okunuyordu. Ürkek davranan arkadaşlarına esprili yaklaşan öğrenciler, bağış sonrası yapılan ikramları da arkadaşları ile paylaştı.

Sakarya Kan Bağışı Merkezi Müdürü Dr. Mustafa Kumbardı, Selcan Keleş, Duygu Genç, Gülnur Arınöz ve Hikmet Çakmak’tan meydana gelen ekipten alınan bilgilere göre, Geyve halkı ve MYO öğrencileri kan bağışı konusunda çok duyarlı. 75 – 100 ünite arası kan bağışı toplayabilecekleride açıklamalar arasında yer aldı.

Namık Cihan. Geyvemedya.com

2657 Kez Görüntülendi.
Yorumunuz
Konu hakkındaki görüşleriniz nelerdir? Kişilere ve Kurumlara karşı saygı kurallarına uymayan yorumlar yayınlamayacaktır.

Geyve MYO Öğrencileri Kan Bağışında Bulundu… için 1 yorum

  1. CAN dedi ki:

    her insandan kan alınıyor Süreklı gundemde olan bır durum acıl şuna kana ihtiyac wardır lütfen şu numaraya ulaşmaları insaniyetlık adına belırtıyorlar. çok görüyorum ,, bu duruma neden kızılay müdale etmıyor aldıkları kan ı ne yapıyorlar merak edıyorum

EN ÇOK OKUNAN HABERLER

© Geyvemedya.com 2011 - 2017 Tüm Hakları Saklıdır. Site içeriğinin kaynak ve link belirtilmeden yayınlanması yasaktır.
Reklamı Gizle
Reklamı Gizle