Hoşgeldiniz  

Geyve Medya | 04 Mayıs 2019 | Alt Haberler, Eğitim, Geyve, Gündem, Manşet, Spor, Sür Manşet, Videolar, Yaşam

Geyve Milli Eğitim Kupayı Aldı

GEYVE MİLLİ EĞİTİM KUPAYI ALDI

Geyve Kaymakamlığının düzenlediği 4.geleneksel “Kaymakamlık Kupası Halı Saha Turnuvasında” Milli Eğitim Müdürlüğü birincilik kupasını aldı.

ON ALTI TAKIM KATILDI

Geyve Kaymakamlığı tarafından sosyal etkinlikler kapsamında düzenlenen Kurumlar Arası Halı Saha Futbol Turnuvasına Kaymakamlık, Jandarma, Belediye, İlçe Tarım, Hastane, Orman İşletmesi, Cezaevi, MYO, Sağlık Meslek Lisesi, Alifuatpaşa Ortaokulu, Atatürk Ortaokulu, Elvanbey Anadolu Lisesi, Müftülük, Milli Eğitim Müdürlüğü, Adliye ve Şehit Atanur Bulut Ortaokulu olmak üzere on altı takım katıldı.

KUPALAR SAHİBİNİ BULDU

Geyve Milli Eğitim Müdürlüğü ile Şehit Atanur Bulut Ortaokulu arasında yapılan birincilik, ikincilik maçını İlçe Kaymakamı İlyas Memiş, Milli Eğitim Müdürü Mehmet Doğan, Gençlik ve Spor Müdürü Nurcan Tabakoğlu, MHP ilçe başkanı Murat Çakmak ve çok sayıda seyirci izledi.

Dostluk havası içerisinde geçen maçlarda sıralama şöyle oldu:
1. Geyve Milli Eğitim Müdürlüğü,
2. Şehit Atanur Bulut Ortaokulu
3.Orman İşletmesi Müdürlüğü

İlçe Kaymakamı İlyas Memiş, şampiyon olan Milli Eğitim Müdürlüğünün kupasını verirken:” İlçedeki kamu kurum ve kuruluşlarının kaynaşmasını sağlamak, birlik ve beraberliğini artırmak amacıyla düzenlediğimiz turnuva, dostluk havası içinde sona erdi. Turnuvaya katılan takımlara teşekkür ediyor, kupayı kazanan arkadaşların başarılarının devamını diliyorum.”dedi.

2. olan Şehit Atanur Bulut Ortaokulunun kupasını Milli Eğitim Müdürü Mehmet Doğan, 3.olan Orman İşletmesi Müdürlüğünün kupasını da MHP ilçe başkanı Murat Çakmak verdi.

Mehmet AYDOĞAN-Geyvemedya.com

910 Kez Görüntülendi.
Etiketler:
Yorumunuz
Konu hakkındaki görüşleriniz nelerdir? Kişilere ve Kurumlara karşı saygı kurallarına uymayan yorumlar yayınlamayacaktır.

EN ÇOK OKUNAN HABERLER

© Geyvemedya.com 2011 - 2017 Tüm Hakları Saklıdır. Site içeriğinin kaynak ve link belirtilmeden yayınlanması yasaktır.
Reklamı Gizle
Reklamı Gizle