Hoşgeldiniz  

Geyve Medya | 18 Ekim 2013 | Alt Haberler, Fotoğraflar, Geyve, Siyaset

MHP Bayramlaşma…

 

mhp bayramlaşma.6Geyve MHP Yönetimi, Bayramlaşma Programını “Gültekin Sosyal Tesisi”nde gerçekleştirdi.

Vatandaşların ve partililerin yoğun ilgi gösterdiği bayramlaşma programı, birlikte söylenilen İstiklal Marşı ile başladı.

Geyve MHP İlçe Başkanı Cemalettin Dinçer, açılış konuşması öncesinde katılımcılar ile birlikte “Andımız”ı seslendirdi. Dinçer konuşmasında, Ülke siyasetine ve İlçe siyasetine yer verdi.

Geyve MHP Belediye Başkan Adayı ve eski belediye başkanı Mehmet Kır konuşmasında; Ülkenin içinde bulunduğu durum ile ilgili açıklamalarda bulundu ve görüşlerini bildirdi. Yerel yönetimler ile ilgili olarak yaptığı açıklamalarında; yöneticilerin verdikleri sözleri tutmadıklarını, bunu en önemli delilinin siyasetçilerin Alifuatpaşalılara verdikleri sözler olduğunu bildirdi. Kır, seçildiğinde ilk meclis toplantısında ilçenin adını “Geyve Alifuatpaşa İlçesi” olarak değiştireceğini açıkladı.

Bayramlaşma Programında, Geyve Koop Başkanı Ali Demir, GESOB Başkanı İsmail Bulur, Pamukova ESOB Başkan, Aday Mehmet Kır’ı yalnız bırakmadı.

 

 

 

 

Namık Cihan. Geyvemedya.com

 

3303 Kez Görüntülendi.
Yorumunuz
Konu hakkındaki görüşleriniz nelerdir? Kişilere ve Kurumlara karşı saygı kurallarına uymayan yorumlar yayınlamayacaktır.

© Geyvemedya.com 2011 - 2017 Tüm Hakları Saklıdır. Site içeriğinin kaynak ve link belirtilmeden yayınlanması yasaktır.
Reklamı Gizle
Reklamı Gizle