Hoşgeldiniz  

Geyve Medya | 27 Şubat 2017 | Alt Haberler, Eğitim, Geyve, Manşet, Teknoloji, üst Haberler

GEYVE METEM’DEN TEKNİK GEZİ

Geyve METEM, çalışanlar ile öğrencileri bir araya getirmeye ADASU HES ve ELPİM Elektrik A.Ş. gezileri ile devam ediyor.

Anadolu Meslek programı Elektrik Elektronik Teknolojisi alanı 11-A sınıfı öğrencileriyle Pano Tasarım ve Montajı dersi kapsamında il içi teknik gezilerden üçüncüsü yapıldı. Geziye Elektrik Elektronik teknolojisi alanı öğretmenleri Şahin Koç, Ali Ayverdi, Aydın Soysal ve müdür başyardımcısı Hüseyin Avni Çalışkan katıldı.

Geyve belediyesinin tahsis ettiği otobüs ile ADASU Hidroelektrik Santraline gidildi. Elektrik Mühendisi Fatih Uzekmek tarafından santral hakkında bilgi verildi ve santralin tüm bölümleri gezildi. Gezi sonunda öğrencilerimize Saski Halkla ilişkiler birimi çalışanı Merve Çokcan tarafından çeşitli hediyeler takdim edildi.

Teknik geziye ELPİM Elektrik AŞ ile devam edildi. İşletme yetkilisi Ali Yılmaz’ın verdiği bilgiler eşliğinde gezi gerçekleştirildi. Öğrenciler burada elektrik, elektronik teknolojisi ile ilgili çıkan en son ürünleri yerinde inceleme fırsatı buldular. Teknik geziye katılanlara yapılan ikram ve takdim edilen hediyelerle gezi tamamlandı.Öğrencilerin gezide ilgili ve meraklı olduğu gözlendi. Öğrenciler geziyi son derece memnun olarak tamamladılar.

Okul müdür yardımcısı Hüseyin Avni çalışkan: “Teknik gezilerimize il içindeki fabrika ziyaretlerimizle devam edeceğiz.Gezimize destek veren Geyve belediyesine, bizleri en iyi şekilde ağırlayan ADASU HES ve ELPİM Elektrik AŞ. çalışanlarına teşekkür ederiz.”dedi.

Ercan DEMİR-Geyvemedya.com

2596 Kez Görüntülendi.
Yorumunuz
Konu hakkındaki görüşleriniz nelerdir? Kişilere ve Kurumlara karşı saygı kurallarına uymayan yorumlar yayınlamayacaktır.

EN ÇOK OKUNAN HABERLER

© Geyvemedya.com 2011 - 2017 Tüm Hakları Saklıdır. Site içeriğinin kaynak ve link belirtilmeden yayınlanması yasaktır.
Reklamı Gizle
Reklamı Gizle