Hoşgeldiniz  

Geyve Medya | 19 Mart 2015 | Alt Haberler, Eğitim, Geyve, Manşet, Yaşam

METEM’den Şehitleri Anma Programı

geyve-metem-canakkale-sehitlerini-anma-programi- (7)Şehitler Günü, METEM’in Hazırladığı Program İle Kutlandı…

Geyve İlçesinde “18 Mart Şehitler Günü”, Kültür Merkezinde METEM tarafından hazırlanan bir program ile kutlandı. Programı; Okulun Edebiyat Öğretmeni Erdal Altay sundu.

Saygı Duruşu ve İstiklal Marşının birlikte söylenmesinden sonra, METEM Mdr. Bş.Yrd. Hüseyin Avni Çalışkan günün anlam ve önemini belirten bir konuşma yaptı. METEM Öğrencisi Elif Aşık “ŞEHİT ” şiirini sundu. Çanakkale Savaşları ile ilgili bir video birlikte izlendi. METEM Öğretmeni Adem Yılmaz “Cenk Şiiri”ni,öğrenci Koray Güner’in klarneti eşliğinde sundu. Öğrencilerin rol aldığı; “Çanakkale Geçilmez” adlı piyes katılımcılara duygu dolu anlar yaşattı ve alkış aldı.

İlçede yapılan “Çanakkale Zaferi” Konulu; şiir, kompozisyon, resim yarışmalarında dereceye giren öğrencilerin ödülleri dağıtıldı.

1. olan öğrencilerin ödüllerini İlçe Kaymakamı İdris Akbıyık, 2. olan öğrencilerin ödüllerini İlçe Garnizon Komutanı Taha Kılıç, 3. olan öğrencilerin ödüllerini Belediye Başkanı Murat Kaya verdi. Ödüllerin dağıtılmasından sonra, kutlama programı sona erdi.

Namık Cihan. Geyvemedya.com

2369 Kez Görüntülendi.
Yorumunuz
Konu hakkındaki görüşleriniz nelerdir? Kişilere ve Kurumlara karşı saygı kurallarına uymayan yorumlar yayınlamayacaktır.

© Geyvemedya.com 2011 - 2017 Tüm Hakları Saklıdır. Site içeriğinin kaynak ve link belirtilmeden yayınlanması yasaktır.
Reklamı Gizle
Reklamı Gizle