Hoşgeldiniz  

Geyve Medya | 07 Nisan 2013 | Alt Haberler, Eğitim, Manşet, Teknoloji

GEYVE METEM VOLVO  PROJE YARIŞMASINDA

1111Okulumuz Volvo Adventure 2013 Proje yarışmasına katıldı .

Bu yıl 13. düzenlenen yarışmaya bu sene 97 proje başvurmuş olup İsveç’te yapılan değerlendirme sonucunda Geyve Metem projesi 35 Türkiye finalistinden birisi olmuştur.

 

4 nisan 2013 Nişantaşı The Sofa Otelde yapılan final gününde Türkiye’den tek meslek lisesi olma özelliği olan projesiyle Geyve Metem projesi 4. olmayı başarmıştır. Sadece 1. nin İsveç’teki proje yarışmasında Türkiye’yi temsil edecek olan proje yarışmasında 13-16 yaşındaki gençlerin çevreye olan duyarlılıklarının arttırılması amaçlanmaktadır.

 

Okul Müdürü Tekin BAYER: Geyve Metem olarak okulumuzda Proje ve Proje yarışmalarına büyük önem vermekteyiz. Birinci önceliğimiz projedir. Meslek Lİsesinde öğrencilerin öğrendiklerini sergileyebildikleri en iyi alan Proje ve Proje yarışmalarıdır. Okulumuz Proje Ekipleri 6 yıldır TOYOTA teknik Proje yarışmasında birincilikler almaktadır. Bu senede bu yarışmaya 23 proje ile katıldık.10 nisan çarşamba günü yarışacak olan projelerimizden dereceler bekliyorum. Bu sene VOLVO proje yarışmasınada ilk defa katıldık ve 4. olduk. gelecek sene mutlaka daha iyisini gerçekleştirecektir öğretmen ve öğrencilerimiz. Bu vesile ile Danışman öğretmenimiz Emrah YETER ve Öğrencilerimiz Enes ALP ve Çağlar YILDIZ a teşekkür ediyorum. Başarılarının devamını diliyorum. dedi.

 

       15 Mayıs 2013 tarihinde yaptığımız bütün projeleri TÜBİTAK Bilim fuarında Geyve Metem de sergileyecek olan okulumuz, Geyveli gençlerimizin neler başarabildiklerini tüm halkımıza göstermek istiyorlar. 

Erdinç TUNA-Geyvemedya.com

2808 Kez Görüntülendi.
Yorumunuz
Konu hakkındaki görüşleriniz nelerdir? Kişilere ve Kurumlara karşı saygı kurallarına uymayan yorumlar yayınlamayacaktır.

Geyve Metem Volvo Adventure 2013 Proje yarışmasına katıldı… için 2 Yorum

  1. Erdinç dedi ki:

    öğrenci ve öğretmenlerimizi tebrik ediyorum..

EN ÇOK OKUNAN HABERLER

© Geyvemedya.com 2011 - 2017 Tüm Hakları Saklıdır. Site içeriğinin kaynak ve link belirtilmeden yayınlanması yasaktır.
Reklamı Gizle
Reklamı Gizle