Hoşgeldiniz  

Geyve Medya | 25 Mayıs 2012 | Eğitim, Geyve, Gündem, Manşet, Sakarya

GEYVE TEKNİK LİSE VE METEM SABİTEK-5 ETKİNLİKLERİNE AÇTIKLARI STANDLA KATILDI.

FUARIN EN ÇOK İLGİ ÇEKEN STANDI OLAN GEYVE METEM STANDI, 3 GÜN BOYUNCA EN ÇOK ZİYARET EDİLEN STAND OLMAYI BAŞARDI. AYRICA TOYOTA TEKNİK PROJE YARIŞMASINDA ÇEVRE DALINDA BİRİNCİ OLAN OKULUMUZA FUARDA ÖDÜLÜDE VERİLDİ. SAKARYA VALİMİZ MUSTAFA BÜYÜK TARAFINDAN ÖVGÜYE KONU OLAN PROJEMİZE OKULUMUZ ÖĞRENCİLERİNE LAPTOP HEDİYE EDİLDİ.

GEYVE METEM MÜDÜR TEKİN BAYER : “ HER SENE KATILDIĞIMIZ FUARA BU SENE AÇTIĞIMIZ STANDLA GEYVEMİZİ VE OKULUMUZ EN GÜZEL ŞEKİLDE TEMSİL ETMEYE ÇALIŞTIK. FUAR DÜZENLEYİCİLERİ TARAFINDAN FUARIN EN ÇOK ZİYARET EDİLEN STANDI SEÇİLEN OKULUMUZ STANDINDA, OKULUMUZ ÖĞRENCİLERİNİN YAPTIĞI ÜRÜNLER VE ÖĞRENCİLERİMİZİN YETENEKLERİNİ SERGİLEDİK. BU GÜZELLİĞİN ÇIKMASINDA EMEĞİ OLAN  OKULUMUZ ÖĞRETMENLERİNE, ÖĞRENCİLERİNE ,KARACA MOBİLYA VE ÖZTÜRK MOBİLYA YA TEŞEKKÜR EDİYORUM.  AYRICA BİZDEN DESTEKLERİNİ ESİRGEMEYEN KAYMAKAMIMIZ İDRİS AKBIYIK VE İLÇE MİLLİ EĞİTİM MÜDÜRÜMÜZ BEŞİR NALBANTA ŞÜKRANLARIMI SUNUYORUM.

1599 Kez Görüntülendi.
Yorumunuz
Konu hakkındaki görüşleriniz nelerdir? Kişilere ve Kurumlara karşı saygı kurallarına uymayan yorumlar yayınlamayacaktır.

EN ÇOK OKUNAN HABERLER

© Geyvemedya.com 2011 - 2017 Tüm Hakları Saklıdır. Site içeriğinin kaynak ve link belirtilmeden yayınlanması yasaktır.
Reklamı Gizle
Reklamı Gizle