Hoşgeldiniz  

Geyve Medya | 14 Haziran 2016 | Alt Haberler, Eğitim, Geyve, Manşet, üst Haberler, Videolar

Geyve Metem Mezunları Okuluna Sahip Çıkıyor.

geyve-metem-mezunlari- (2)Geyve Metem’den mezun olmuş bir çok öğrenci 9. Sınıfta okuyan kardeşleri için kamera karşısına geçti.

Mesleki Teknik Eğitimi tanıtım etkinlikleri kapsamında Geyve METEM mezunları, okulun tanıtımını yapmak ve okulda okuyan kardeşlerine örnek olmak için mesajlarını kamera karşısından ilettiler. 1989 yılında açılan okuldan şu ana kadar mezun olan binlerce öğrenci arasından uçak mühendisleri, öğretim görevlileri, bir cok mühendis, bir çok öğretmen,bir çok polis, askerler, is yeri sahibi girişimci ve en önemlisi fabrikalarda çalışan ara eleman yetişti. Bunların arasından başlangıçta bir kaçı mesajlarını kardeşlerine iletti.

Okul müdürü Tekin Bayer: Gün abilik günüdür diyerek başlattığımız mezunlarımız kardeşlerine sahip çıkıyor projemiz ile mezunlarımız ile kardeşlerini sanal alemde buluşturduk. Bunun devamı gelecek. Bir sonraki adımımız mezunlar günü ile okuyanlar ile mezunları buluşturmak. Bütün mezunlarıma teşekkür ederken bu projede görev alan Elektrik öğretmenlerim Ümit Ürkmez, Emrah Yeter, Ali Ayverdi ve Bilişim öğretmenim Kerem Doğan’a teşekkür ederim. Mezunlarımızdan isteğim bizimle irtibata geçip kamera karşısına geçsinler.

Geyvemedya/Haber Merkezi

2366 Kez Görüntülendi.
Yorumunuz
Konu hakkındaki görüşleriniz nelerdir? Kişilere ve Kurumlara karşı saygı kurallarına uymayan yorumlar yayınlamayacaktır.

EN ÇOK OKUNAN HABERLER

© Geyvemedya.com 2011 - 2017 Tüm Hakları Saklıdır. Site içeriğinin kaynak ve link belirtilmeden yayınlanması yasaktır.
Reklamı Gizle
Reklamı Gizle