Hoşgeldiniz  

Geyve Medya | 14 Mayıs 2015 | Alt Haberler, Eğitim, Geyve, Manşet

METEM Bilim Fuarı Açıldı…

geyve-metem-tubitak-bilim-fuari- (12)Geyve İlçesinde, ” TÜBİTAK BİLİM FUARLARI GEYVE TEKNİK LİSE ve METEM BİLİM FUARI ” düzenlenen bir törenle açıldı.

METEM BİLİM FUARI açılış törenine; İlçe Kaymakamı İdris Akbıyık ve protokol üyeleri, okul yöneticileri katıldı. Programı Edebiyat Öğretmeni Adem Yılmaz sundu.

Saygı Duruşu ve İstiklal Marşının birlikte söylenmesinden sonra, Günün anlam ve önemini belirten konuşmayı Okul Müdür Yardımcısı Hakan Özkul yaptı.

Özkul konuşmasında özetle şunları söyledi: “1989 yılında açılan olumuzun mazisi bir çok başarılar ile doludur. Örnek verecek olursak: Proje Tabanlı Beceri Yarışmasında İl Birinciliği, İstanbul Bölge Birinciliği, Türkiye Yedinciliği, Beceri Yarışmalarında Türkiye Üçüncülüğü, 10. su düzenlenen Toyota Proje Yarışmasında her iki dalda birinciliği, Teknoloji Dalının 1. 2. 3. lüğü. Bizler projeleri evimizin dünyaya açılan pencereleri olarak görmekteyiz. Öğretmenlerimize ve öğrencilerimize teşekkür ediyor, başarılarının devamını diliyorum.”

Fuarın açılış kurdelesinin kesilmesi ardından, İlçe Kaymakamı İdris Akbıyık ve törene katılanlar fuarda sergilenen projeleri tek tek inceleyerek, proje sahibi öğrencilerin açıklamalarını dinledi.

Fuar gezisi sonunda konuklara ikramlarda bulunuldu.

Namık Cihan. Geyvemedya.com

geyve-metem-tubitak-bilim-fuari-acildi-2015-

2183 Kez Görüntülendi.
Yorumunuz
Konu hakkındaki görüşleriniz nelerdir? Kişilere ve Kurumlara karşı saygı kurallarına uymayan yorumlar yayınlamayacaktır.

EN ÇOK OKUNAN HABERLER

© Geyvemedya.com 2011 - 2017 Tüm Hakları Saklıdır. Site içeriğinin kaynak ve link belirtilmeden yayınlanması yasaktır.
Reklamı Gizle
Reklamı Gizle