Hoşgeldiniz  

Geyve Medya | 08 Temmuz 2017 | Alt Haberler, Eğitim, Fotoğraflar, Geyve, Manşet, üst Haberler

Geyve Meslek Yüksekokulunda Mezuniyet Heyecanı

Geyve Meslek Yüksekokulunda mezuniyet heyecanı

Sakarya Üniversitesi Geyve Meslek Y]ksek Okulu 2016-2017 Eğitim-Öğretim yılı mezuniyet töreni 5 Temmuz Çarşamba günü SAÜ Hukuk Fakültesi Konferans Salonu’nda gerçekleştirildi.

Geyve MYO Müdürü Yrd.Doç.Dr. Nermin Akyel, törenin açılış konuşmasında şunları söyledi: “Bugüne kadar üzerine titrediğiniz, emek verdiğiniz, özenle, zorluklarla büyüttüğünüz evlatlarınız mezun oluyorlar. Onların hayata karşı hazır olmaları için mesleki ve teknik bilginin yanı sıra eğitimleri için de elimizden gelen çabayı sarf ettik. Sakarya Üniversitesi ulusal ve uluslararası alanda aldığı ödüllerle, akreditasyon ve kalite konusunda gösterdiği performansıyla uluslararası alanda başarısı tescillenmiş Türkiye’nin ilk ve tek üniversitesidir. Böyle bir üniversitenin mensubu olmaktan ve öğrencilerimiz böyle bir ortamda yetiştirmekten gurur duyuyorum. Öğrencilerimizin hayatlarını değerlerine sahip çıkan, uygar insanlar olarak sürdürmelerini arzuluyorum. Mezunlarımızı kutluyor ve onları sevgiyle uğurluyorum.”

Tören, programlarında dereceye giren öğrencilere plaketleri ve ödülleri takdim edilmesi ile devam etti. Geyve MYO birincisi 3,93 not ortalamasıyla Mimari Restorasyon programından Sena Emiroğlu oldu. Emiroğlu, plaketini Yüksekokul Müdürü Yrd.Doç.Dr. Akyel ve Geyve İlçe Milli Eğitim Müdürü Mehmet Doğan’dan aldı. Okul birincisi Emiroğlu törende mezunlar adına bir konuşma yaparken, tören öğrencilerin mezuniyet yeminini okumaları ve keplerini havaya atmaları ile sona erdi.

Erdinç TUNA-geyvemedya.com

2657 Kez Görüntülendi.
Yorumunuz
Konu hakkındaki görüşleriniz nelerdir? Kişilere ve Kurumlara karşı saygı kurallarına uymayan yorumlar yayınlamayacaktır.

EN ÇOK OKUNAN HABERLER

© Geyvemedya.com 2011 - 2017 Tüm Hakları Saklıdır. Site içeriğinin kaynak ve link belirtilmeden yayınlanması yasaktır.
Reklamı Gizle
Reklamı Gizle