Hoşgeldiniz  

Geyve Medya | 05 Nisan 2019 | Alt Haberler, Geyve, Gündem, Manşet, üst Haberler, Yaşam

Geyve Memur-Sen’den, Başkan Kaya’ya ziyaret

Geyve Memur-Sen’den, Başkan Kaya’ya ziyaret

Geyve Memur-sen ilçe temsilciliği 3. Dönem Geyve Belediye Başkanlığına seçilen Murat Kaya’ya hayırlı olsun ziyaretinde bulundu.

31 Mart yerel seçimleri sonrası 3. Dönem Belediye başkanlığına yeniden seçilen Murat Kaya’ya vatandaşlar ile sivil toplum kuruluşlarının hayırlı olsun ziyaretleri sürüyor.Geyve Memur Sen Geyve İlçe Başkanı Salih Demir başkanlığında gerçekleşen ziyarete, Geyve Diyanet sen , Geyve Büro-sen, Geyve Bembir-sen ile Geyve Tocbirsen işyeri temsilcileri katıldı.

Ziyarette konuşan Memur Sen Geyve İlçe Başkanı Salih Demir; 31 Mart yerel seçimlerinde tekrar Belediye Başkanlığı görevine devam eden Murat Kaya’yı tebrik ettiklerini belirterek,  Geyve’de belediyenin, Türkiye genelinde ise hükümetin halkın yararına olan çalışmalarında her zaman destekçisi olduklarını , olmaya da devam edeceklerini ifade etti.

Belediye Başkanı Murat kaya ise, ziyaretten duyduğu memnuniyeti ifade ederek, Memur-Sen’in ve Memur Sen’e bağlı sendikaların sadece belediye çalışmalarında değil Türkiye genelinde hükümet tarafından yapılan çalışmalarda desteklerini gördüklerini söyledi. Başkan Kaya, “Destekleriniz bize cesaret ve coşku verdi. Kamu kuruluşlarında yalnız olmadığımızı gördük. Son seçimde üzerimize gelindiği dönemde sizleri yanımızda gördük. Partimiz, belediyemiz, camiamız adına teşekkür ediyorum. Dik duruşunuzu takdir ediyor, alkışlıyorum. Bize düşen ne görev olursa bizde sizlere elimizden gelen desteği vermeye hazırız” şeklinde konuştu.

Erdinç TUNA-Geyvemedya.com

779 Kez Görüntülendi.
Etiketler:
Yorumunuz
Konu hakkındaki görüşleriniz nelerdir? Kişilere ve Kurumlara karşı saygı kurallarına uymayan yorumlar yayınlamayacaktır.

EN ÇOK OKUNAN HABERLER

© Geyvemedya.com 2011 - 2017 Tüm Hakları Saklıdır. Site içeriğinin kaynak ve link belirtilmeden yayınlanması yasaktır.
Reklamı Gizle
Reklamı Gizle