Hoşgeldiniz  

Geyve Medya | 08 Nisan 2019 | Alt Haberler, Eğitim, Geyve, Gündem, Manşet, üst Haberler, Yaşam

Geyve MEM’de Ortak Sınav Değerlendirmesi

AMAÇ, BAŞARIYI ARTTIRMAK

Geyve Milli eğitim müdürlüğü bünyesinde Ortak Sınavlar Öncesi Okul Müdürleri İle Değerlendirme ve Hazırlık Toplantısı Yapıldı.

Geyve İlçe Milli Eğitim Müdürlüğü Toplantı Salonunda gerçekleştirilen Ortak Sınavlar öncesi bilgilendirme ve hazırlık toplantısına İlçe Milli Eğitim Müdürü Mehmet Doğan, İlçe Milli Eğitim Şube Müdürleri Tahir Taş ve Yavuz Şengül, okul ve kurum müdürleri katıldı.

AMAÇ BAŞARIYI ARTTIRMAK

Toplantıda 1.döneme dair yapılan genel değerlendirmelerin ardından İlçe Milli Eğitim Müdürü Mehmet Doğan, özellikle, okullarımızda yapılan proje çalışmalarının; öğretmenlerimize, öğrencilerimize ve ilçemize katkı sağlayacağını, belirtti. Projeler konusunda atılan her adımın değerli olduğunu vurgulayarak; Milli Eğitim Bakanlığı bünyesinde gerçekleştirilen “Eğitimde İyi Örnekler” ve “Yenilikçilik Ödüllerine” yapılacak başvuruların önemli olduğunu, ifade etti.

Ayrıca; ilçede gerçekleştirilen proje çalışmalarına devam edilmesi, değerler eğitimine önem verilmesi, resmi nezaket ve protokol kurallarının önemi, belirli gün ve haftalarda dikkat edilmesi gereken hususlar, sosyal-kültürel faaliyetlere öğrencilerin daha fazla yönlendirilmesi gibi konular başta olmak üzere birçok önemli konu toplantıda ele alındı.

Toplantı yapılan tüm bilgilendirmelerin ardından dilek ve temenniler ile son buldu.

Ercan DEMİR-geyvemedya.com

493 Kez Görüntülendi.
Etiketler:
Yorumunuz
Konu hakkındaki görüşleriniz nelerdir? Kişilere ve Kurumlara karşı saygı kurallarına uymayan yorumlar yayınlamayacaktır.

EN ÇOK OKUNAN HABERLER

© Geyvemedya.com 2011 - 2017 Tüm Hakları Saklıdır. Site içeriğinin kaynak ve link belirtilmeden yayınlanması yasaktır.
Reklamı Gizle
Reklamı Gizle