Hoşgeldiniz  

Geyve Medya | 30 Aralık 2011 | Geyve, Gündem, Manşet, Yaşam

“Geyve Nerede Biz Oradayız” sloganı ile yayın hayatına başlayan https://geyvemedya.com haber sitesinin ilk altı ayını ve 2011 yılını geride bırakıyoruz.

Siz Geyve’de yaşayan değerli dostlarımız ve İşleri gereği  dışarıda olup ancak yürekleri Geyve ile atan hemşerilerimiz ile hep birlikte Üzüntü ve sevinçleriyle bir yılı daha geride bırakıyor, umut ve beklentilerle yeni bir yıla giriyoruz.

Bizler Çok heyecanlıyız.
Yeni bir yıl başlarken ,Biten yıl neler yaptığımızı, neler yapacağımıza gözden geçiririz. Bizler Geyvemedya.com ailesi olarak  yeni bir oluşum ile sizlerin karşısına çıktık, Geyve adına, Geyvelilik adına üzerimize düşen görevleri yapmaya çalıştık ve yapmayada devam edeceğiz.Sizlerde bize bu konuda fazlası ile destek vererek bizleri her konuda cesaretlendirdiniz.Bu doğrultuda Yeni yıldada yeni hedeflerimiz eşliğinde , yeni çalışmalarımız devam edecektir.
Bu duygu ve düşüncelerle; hüzünlerinizin dostluklarla silineceği, ümitlerinizin tükenmeyeceği, gülücüklerinizin hiç bitmeyeceği, sağlık, mutluluk ve başarı dolu bir yılı sevdiklerinizle birlikte geçirmeniz dileğiyle.

2012 yılı size sağlık, mutluluk, başarı ve bol kazanç getirsin!

Neşe dolu bir yıl geçirin!

Geyvemedya.com     Ailesi

1344 Kez Görüntülendi.
Yorumunuz
Konu hakkındaki görüşleriniz nelerdir? Kişilere ve Kurumlara karşı saygı kurallarına uymayan yorumlar yayınlamayacaktır.

Bizden Size Yeni Yıl Kutlaması için 1 yorum

  1. ADNAN DİNÇER dedi ki:

    Sizler her zaman zamanla yarışan ve her saniyenizi ve her salisenizi nasıl değerlendiririz diyerek çalışan fedakar insanlarsınız.Sizleri tanımaktan kendimi şanslı hissediyorum.İyiki varsınız.Sizlerle oturduğumda her salisem bir yıl gibi, her saniyem yüz yıl,her dakikam ise zamanı saymıyorum.Sizler toplumun güzide insanlarısınız.HER aldığınız nefeste haber vardır.Boşa nefes almak ise karbondiotlu bir ortamda yaşamak demektir.2012 yılında yeni gündemlerinizi bir çırpıda özümleyerek okuyacağım.Tüm ekibin yeni yılını kutluyorum.EN DERİN SAYGILARIMLA.

EN ÇOK OKUNAN HABERLER

© Geyvemedya.com 2011 - 2017 Tüm Hakları Saklıdır. Site içeriğinin kaynak ve link belirtilmeden yayınlanması yasaktır.
Reklamı Gizle
Reklamı Gizle