Hoşgeldiniz  

Geyve Medya | 08 Ekim 2013 | Alt Haberler, Geyve, Manşet

Geyve’ li Gençlerin Seçim Zaferi

IMG_3879Sakarya Genç MEMUR-SEN İl Başkan ve Başkan Vekili Geyve’ den

Sakarya Genç MEMUR-SEN ilk Seçimini Yaptı.
Sakarya Genç MEMUR-SEN Başkan, Başkan Vekili ve Yönetimi ilk seçimlerini gerçekleştirdi. Sakarya MEMUR-SEN’ in 11 tane Şube kolu kendi arasında genç Memur delegelerini, delegelerde yönetimi seçerek Genç Memur-Sen yönetimini oluşturdu. Sakarya Genç Memur-Sen İl Başkanlığı yarışında üç liste seçime girdi. Seçimler sonucu Sakarya Genç Memur-Sen İl Başkanlığına Geyve Adliyesinde Bilgi İşlem Personeli Yunus Emre YÜZÇELER (Büro-Memur-sen) , Başkan Vekilliğine Türkiye Vagon Sanayisi (TÜVASAŞ) ‘ da Elektrik-Elektronik Mühendisi Mutlu ERTUĞ (Ulaştırma Memur-Sen) yardımcılıklarına Nazım Emre Erdoğan( EnerjiBir-Sen) , Eyüp Konyalı (Bayındır Memur-Sen), Suat Sevinç( Birlik Haber-Sen), Celal Alpdoğan (EğitimBir-Sen), Ferit Akyol(EğitimBir-Sen 1.Şube) seçildi.

Sakarya Genç MEMUR-SEN İl Başkanı Yunus Emre Yüzçeler yaptığı açıklamada; “ Bizleri destekleyen genç memur arkadaşlarına ve yönetimine çok teşekkür etti. Kamunun genç beyinlerinin Genç Memur-Sen çatısı altında bir araya gelerek önemli çalışmalara imza atacağını, bu beklentilerinin en kısa sürede gerçekleşeceğine inandığını dile getirdi. Başkan Yüzçeler, Bir milletin geleceğinin teminatı olan gençlerin yanında yer almak ve onlara özgüven aşılamak için herkesin üzerine düşeni yapması gerekiyor. Bizler de Genç Memur-Sen oluşumuyla bu sorumluluğu yerine getirme çabasındayız. Demokrasi kültürünün temelinde örgütlenmenin yer aldığına dikkat çeken Yüzçeler, bu işlevin gerçekleşmesi için toplumun her kesiminde aktörlerin rol alması gerektiğini kaydetti. Bu sürecin hızlı bir şekilde gerçekleşmesi için gençlere yol verilmesini isteyen Yüzçeler, “Gençlerin içinde yer almadığı bir süreci düşünmek dahi istemiyorum. Gençlerin olmadığı bir tablo eksik kalacaktır” şeklinde konuştu.

Sakarya Genç MEMUR-SEN Başkan Vekili Mutlu ERTUĞ yaptığı açıklamada ; “Günümüz dünyasının şartları, gençleri milli ve manevi yönde yozlaştırdığını, bunun önüne geçmek için her türlü fedakarlığı yapmaya hazır olduklarını dile getirdi. İnsani değerleri gözeten, toplumsal sorumluluk üstlenebilen gençlere ihtiyaç duyulduğunu anlatan Ertuğ, şöyle devam etti: “Çağın gelişmelerini yakından takip eden, üretebilen ve bunu yaparken de değerleri ve geleneklerini koruma başarısını gösteren bir gençlik arzuluyoruz. Asım’ın Nesli gibi ufku geniş, Bedr’in Aslanları gibi canını hak yoluna sececek kadar cesur, adaleti ile düşmanını dize getirebilecek kadar merhametli, yarını görebilecek kadar öngörülü bir genç nesil istiyoruz.” açıklamasında bulundu.

5575 Kez Görüntülendi.
Yorumunuz
Konu hakkındaki görüşleriniz nelerdir? Kişilere ve Kurumlara karşı saygı kurallarına uymayan yorumlar yayınlamayacaktır.

Geyve’ li Gençlerin Seçim Zaferi için 4 Yorum

 1. Eyüp Arıcan dedi ki:

  Gonulden tebrik ediyorum..basarilarili bir donem diliyorum..

 2. arif erkan dedi ki:

  sonunda Geyve’den güzel bir haber hem de gençlerle ilgili..umutlandıran gelişmeler tebrikler.

 3. mustafa bulut dedi ki:

  Yunus Emre bu işi en çok hak edenlerden biriydi..tebrikler

 4. Hakan Açılan dedi ki:

  Güzel bir başlangıç olmuş başarılar diliyorum..

EN ÇOK OKUNAN HABERLER

© Geyvemedya.com 2011 - 2017 Tüm Hakları Saklıdır. Site içeriğinin kaynak ve link belirtilmeden yayınlanması yasaktır.
Reklamı Gizle
Reklamı Gizle