Hoşgeldiniz  

Geyve Medya | 28 Mayıs 2019 | Alt Haberler, Eğitim, Geyve, Gündem, Manşet, Sür Manşet, üst Haberler, Yaşam

Geyve KYK Öğrencilerinden Anlamlı Yardım

Geyve KYK Öğrencilerinden Anlamlı Yardım.

Sakarya’nın Geyve ilçesinde Gençlik ve Spor İl Müdürlüğüne bağlı yurtta kalan öğrenciler ‘Ramazan Ayı Gönül Bağı’ etkinlikleri kapsamında hazırladıkları Ramazan paketlerini maddi durumu iyi olmayan ailelere ulaştırdı

Gençlik ve Spor İl Müdürlüğüne bağlı Geyve KYK’da kalan kız-erkek öğrenciler Ramazan ayı dolayısıyla yardıma muhtaç aileleri tek tek tespit edip ailelerin evlerine  yardım paketleri götürdüler.

Gençlik ve Spor Bakanlığı Kredi ve Yurtlar Genel Müdürlüğü tarafından hayata geçirilen ‘Ramazan Ayı Gönül Bağı’ etkinlikleri kapsamında Geyve KYK yurdunda kalan gönüllü gençler bu Ramazan ayında da paylaşma ve dayanışma geleneğini sürdürerek ihtiyaç sahiplerinin yanında olmaya devam etti. Kız ve erkek yurtlarında kalan gönüllü gençlerin katıldığı etkinlikte ilk olarak daha önceden hazırlanan Ramazan paketleri ihtiyaç sahibi ailelere ulaştırıldı.

KYK’lı öğrencilerin Bolluk ve bereket ayı Ramazan’da gönüllülük esasına dayanarak birlikte çalışması ve daha çok kapıyı çalarak, daha çok vatandaşın gönlüne dokunmaya çalışması vatandaşlar tarafından takdirle karşılanırken, ziyaretlerde duygusal anlarda yaşandı.

Erdinç TUNA-Geyvemedya.com

1259 Kez Görüntülendi.
Etiketler:
Yorumunuz
Konu hakkındaki görüşleriniz nelerdir? Kişilere ve Kurumlara karşı saygı kurallarına uymayan yorumlar yayınlamayacaktır.

EN ÇOK OKUNAN HABERLER

© Geyvemedya.com 2011 - 2017 Tüm Hakları Saklıdır. Site içeriğinin kaynak ve link belirtilmeden yayınlanması yasaktır.
Reklamı Gizle
Reklamı Gizle