Hoşgeldiniz  

admin | 30 Eylül 2011 | Dershaneler, Firmalar

Geyve Kültür Dershaneleri

Büyük bir ailenin mutlu, başarılı çocuklarıyız, köklü bir ağacın güçlü dallarıyız. Kültür Dersanesi 1979 yılında “geleceği kurmak” için yola çıkan kurucuları, 1969 yılında kurulan ilköğretim öğrencilerini kolejlere hazırlayan Fatih Dersanesi ile 1995 yılında gurup evliliği yaptı. On yıların tecrübesi katlandı.

Kültür Dersanesi ÖSS alanında sektörüne etkin bir marka olurken Fatih Dersanesi Anadolu ve Fen Liselerine hazırlık alanında lider oldu. İstanbul dışında Kültür Dersaneleri bünyesinde yer alan liselere hazırlık bölümleri Fatih Dersanesi’nin deneyimini transfer ederek uzmanlaşma yolunu seçti, İstanbul dışında da sektörde fark oluşturmaya başladı.

Çünkü biliyoruz Kazanan Türkiye!

Misyonumuz

Başarıyı, değişim ve güvenin meyvesi olarak gören “Kültür Dersaneleri” üzerine düşen görevi profesyonel yönetim anlayışı, uzman eğitim kadrosu, müfredat programı ile örtüşen bilimsel programı, en güncel kaynak ve dokümanları ve öğrenciye rahat eğitim ortamı sunan ergonomik mekanlarıyla yerine getirmektedir.

Toplumsal, bilimsel, teknik ve ekonomik koşullardaki değişimi yakından izleyerek çeyrek asrı geçen bilgi birikimi ve deneyimi ile değişimi harmanlamak ve bunu öğrencinin hizmetine sunarak başarıyı yakalamak Kültür Dersaneleri’ nin en temel misyonudur.

Bu nedenle yeni bin yılda “Eğitimde Toplam Kalite” anlayışını benimseyerek branş öğretmenleri, rehberlik servisi ve idari kadrosu ile Türkiye’ye en iyi hizmeti vermek için çalışmalarını sürdürmektedir.

Vizyonumuz

Kaliteli ve bilimsel ilkelere uygun eğitim hizmeti sunmak tüm eğitim kurumlarının ortak hedefidir. Bunun için işletmelerin kendi iç işleyişlerini yeniden düzenlemeleri, bazı faaliyetlerini geri bildirime tabi tutmaları, şebeke organizasyonlarını geliştirmeleri, değişen çağa ve bilimsel yeniliklere ayak uydurmaları gerekmektedir. Kültür Dersaneleri bu vizyonu ile eğitimde öncü kurum olmanın sorumluluğunu taşımaktadır. Her yıl binlerce öğrenciye rehber olmak ve bu öğrencilerin üniversiteye yerleşebilmeleri için en iyi eğitimi almalarını sağlamak bizim en temel gayemizdir.Eğitimde toplam kalite ilkesine göre hareket etmenin ve başarılı olmanın ana prensibi ise; daima “öğrenci odaklı” hareket etmektir. Öğrencinin her türlü ihtiyacına cevap verecek bilgi, kültür, hizmet ve ekipman sağlandığı taktirde başarılı olmamak için bir sebep kalmayacaktır.

İşte Kültür Dershaneleri olarak biz her zaman bunu sağlayabilecek deneyimimiz, uzman kadromuz ve amatör ruhla çalışan ekibimiz ile başarıya odaklanan bir kurum olmanın gururunu yaşıyoruz. Kültür Dersaneleri’de statik bir anlayış yerine dinamik bir anlayış her zaman hakim olmuştur. Sürekli yeniliklere açık, proje geliştirebilen, başarının planlı ve programlı çalışmaktan geçtiğine inanan ve her zaman daha iyiyi arayan bir kurum olmanın tadı bambaşkadır.

1183 Kez Görüntülendi.
Etiketler:
Yorumunuz
Konu hakkındaki görüşleriniz nelerdir? Kişilere ve Kurumlara karşı saygı kurallarına uymayan yorumlar yayınlamayacaktır.

EN ÇOK OKUNAN HABERLER

© Geyvemedya.com 2011 - 2017 Tüm Hakları Saklıdır. Site içeriğinin kaynak ve link belirtilmeden yayınlanması yasaktır.
Reklamı Gizle
Reklamı Gizle