Hoşgeldiniz  

Geyve Medya | 18 Mayıs 2013 | Alt Haberler, Geyve, Yaşam

Geyve Koop Yönetiminden, Ziraat Odasına Ziyaret…

 

demirziyaret.1Geyve Koop Yönetimi, yeni hizmet binalarına taşınan İlçe Ziraat Odasına “Hayırlı Olsun” ziyareti yaptı.

Geyve Koop Başkanı Ali Demir, Koop Müdürü Recep Kambur ve Koop Yön. Kur. Üyesi Cevat Özkar, Yeni Hizmet Binalarına taşınan İlçe Ziraat Odasına “Hayırlı Olsun” ziyaretinde bulundu.

İlçe Ziraat Odası Başkanı Süleyman Pınar, konuklarını kapıda karşıladı ve tek tek hoş geldin dedi.

Geyve Koop Başkanı Demir kısa konuşmasında; ‘Hizmet binanız hayırlı olsun, umarım üreticilerimize daha iyi hizmet verme imkanları içinde, daha huzurlu görev yaparsınız.’ Dedi.

Oda Başkanı Pınar ; ‘Ziyaret öncesi gönderdiğiniz çiçeğe ve bu ziyaretiniz için sizlere çok teşekkür ederim. Her zaman dayanışma içinde olduğumuz değerli kuruluşumuz Geyve Koop ile gurur duyduğumuzu bilmenizi isterim.’ Dedi.

 

Namık Cihan. Geyvemedya.com

2755 Kez Görüntülendi.
Yorumunuz
Konu hakkındaki görüşleriniz nelerdir? Kişilere ve Kurumlara karşı saygı kurallarına uymayan yorumlar yayınlamayacaktır.

Geyve Koop Yönetiminden, Ziraat Odasına Ziyaret… için 1 yorum

  1. geyvel,i dedi ki:

    bu geyve koop ne zaman kuruldu merak ediyorum acaba.ypksa baskanı belediye baskanlığın mı hazırlanıyor..adam yemek yemeye bile gitse haber olacak. her yerde bıo kac gazetecşi her attığı adımı haber yapıyor..siz ilk önce kapı kapı tebrık edeceğinize milleti 10 yasında traktör gibi araclarla adapazarına gömtüren otobüs sahiplerine bıraz telkınde bulunun..şöförler milletin bagajını bile vermiyor in kendin al diyor..

EN ÇOK OKUNAN HABERLER

© Geyvemedya.com 2011 - 2017 Tüm Hakları Saklıdır. Site içeriğinin kaynak ve link belirtilmeden yayınlanması yasaktır.
Reklamı Gizle
Reklamı Gizle