Hoşgeldiniz  

Geyve Medya | 27 Şubat 2012 | Geyve, Gündem, Manşet, Yaşam

Sakarya Ukame tarafından alınan Geyve Koop. Araçlarının  yolcu indirmek için  Toyota Hastanesine girmeme yönündeki kararı yeniden gözden geçirilecek..

Sakarya Büyükşehir Belediyesi Başkanlığı Ulaşım Koordinasyon Merkezi Müdürlüğü’nün 27.12.2011 tarih ve 2011 – 131 sayılı kararı ile Sakarya’nın Güney kesiminden gelen araçların Toyota İlk Yardım Hastanesine girişi yasaklanmıştı.

Vatandaşlardan gelen yoğun şikayet üzerine Belediye Başkanı Murat Kaya tarafından Sakarya Ukame nezdinde girişimlerde bulunulmuş ve alınan kararın yeniden değerlendirileceği bildirilmiştir.

Konu hakkında görüşlerini belirten Geyve Belediye Başkanı Murat Kaya; Geyve, Pamukova,Taraklı ve Alifuatpaşadan Adapazarı istikametine giden araçların araç içersinde bulunan hastalarını Toyota Hastanesine bırakamamaları nedeniyle çok şikayet aldıklarını,konu hakkında yaptığımız incelemelerde buraya giden hastaların çoğunun ortopedik hasta olduğu için araç değişim imkanı olmadığını gördüklerini bu olayıda Milletvekilimiz Şaban Dişli ve Sakarya Ukame yetkililerine ilettiklerini ve konunun yeniden değerlendirileceğini kendilerine iletildiğini,konu hakkında duyarlılıklarını esiregemeyen Milletvekilimiz Şaban Dişli ve Ukame yetkililerine teşekkür ederim dedi.

Erdinç TUNA-Geyvemedya.com

Araçların Hastaneye girmesini engelleyen Sakarya Ukame kararı Linki

https://geyvemedya.com/geyve-koop-araclari-toyota-hastanesine-giremeyecek/

2114 Kez Görüntülendi.
Yorumunuz
Konu hakkındaki görüşleriniz nelerdir? Kişilere ve Kurumlara karşı saygı kurallarına uymayan yorumlar yayınlamayacaktır.

“Ukame Kararı” Yeniden Değerlendirilecek.. için 1 yorum

  1. harun dedi ki:

    Sayın Başkanım herkes için hayırlı bir girişim bu canı gönülden kutlarım

EN ÇOK OKUNAN HABERLER

© Geyvemedya.com 2011 - 2017 Tüm Hakları Saklıdır. Site içeriğinin kaynak ve link belirtilmeden yayınlanması yasaktır.
Reklamı Gizle
Reklamı Gizle