Hoşgeldiniz  

Geyve Medya | 04 Nisan 2012 | Ekonomi, Geyve, Gündem, Manşet

Kilitli Parke Çalışmaları Devam Ediyor.

Geyve Belediyesinin doğalgaz çalışmaları sonrasında bozulan yollara Kilitli Parke döşeme  Çalışmaları devam ediyor.

 Son olarak Kepekli Caddesi Alifuatbaşgil Anadolu lisesi önü 400 metrelik  1. bölümünde 4500 m2 kilitli parke kullanılan caddenin yaklaşık maliyeti 90.000 tl yi buldu…

Şu anda çalışmaların sürdüğü Camikebir Mahallesi Aga sokakta süren 200 metre uzunluğundaki yolda  tahmini 1700 m2 parke ile kullanılacak olup tahmini maliyeti 35.000 tl cıvarındadır..

Halkımızın doğalgaz kazı işlemleri için bitiminde refahlayacağımız , akşamları kömür dumanında boğulmayacağımız Yeşil bir Geyve’de yaşamımızı sürdürebilmemiz için biraz daha sabırlı olunmasını isteyen  Başkan Kaya; Mütahit firmanın doğalgaz kazı çalışmalarının ardından kutu takma işlemlerini bitirmesi ile Belediye Ekipleri olarak tüm imkanlarımız ile sokak cadde düzenleme işlemlerini başlatıyoruz, dedi.

Erdinç TUNA-Geyvemedya.com

1516 Kez Görüntülendi.
Yorumunuz
Konu hakkındaki görüşleriniz nelerdir? Kişilere ve Kurumlara karşı saygı kurallarına uymayan yorumlar yayınlamayacaktır.

Kilitli Parke Çalışmaları Ağa Sokak’ta için 1 yorum

  1. geyveli dedi ki:

    başkanım kilitli-parke-calismaları devam ediyor diyorsunda şu adnan menderes caddesi pislikten yamuk parkelerden geçilmiyor onada el atsan makbule geçer saygılar..

EN ÇOK OKUNAN HABERLER

© Geyvemedya.com 2011 - 2017 Tüm Hakları Saklıdır. Site içeriğinin kaynak ve link belirtilmeden yayınlanması yasaktır.
Reklamı Gizle
Reklamı Gizle