Hoşgeldiniz  

Geyve Medya | 13 Eylül 2015 | Alt Haberler, Geyve, Manşet, Sakarya, Spor

Geyve Karate takımından 10 madalya…

AVRUPA-SPOR-HFATASİ-KARATE-TURNUVASI-GEYVE-KARATE-TAKİMİNDAN-10-MADALYA- (25)Avrupa Spor haftası Karate turnuvası yapıldı..

Avrupa birliği bakanlığı, Spor bakanlığı işbirliği ve Sakarya Gençlik hizmetleri ve spor il müdürlüğü organizasyonunda Avrupa spor haftası iller arası karate lig turnuvası Cumartesi günü Serdivan Sakarya spor salonunda yapıldı.

 İstanbul, Kocaeli, Bolu, Düzce, Kırklareli, Tekirdağ, Eskişehir, Yalova, Bursa illerinden 600 civarında sporcu turnuvaya katıldı. Minik, yıldız, ümit, genç kategorilerinde seksene yakın sıklette madalya dağıtıldı. Turnuvanın açılışında şehitlerimiz için saygı duruşunda bulundu, İstiklal marşımız okundu.

Turnuvaya Gençlik hizmetleri ve spor il müdürü Fatih Çelikel, Türkiye bedensel engelliler federasyonu başkanı Arif Ümit Uztürk, Karate federasyonu başkan vekili Meydan Kobas, Sakarya Askf başkanı Yaşar Zımba, Bedensel engelliler federasyonu As başkanı Selim Özen, Spor Şube müdürü Bülent Kasım, Serdivan ilçe müdürü Hüdayi Kaynar, Geyve ilçe müdürü Nurcan Tabakoğlu, Amatör futbolcular derneği başkanı Ömer Bektaş, Sakarya Askf başkan vekili Tansu Uzun, Genel sekreter Neşet Çakır, yönetim kurulu üyeleri Ismail Ergül, Recep Odabaş, Karate federasyonu il temsilcisi Aykut Duman katıldı.

Haziran ayında Fransa da yapılan Avrupa kulüpler şampiyonasında kulüpler düzeyinde Avrupa ikincisi olan Pamukova Karate spor kulübü sporcularına ve antrenörleri Seçkin Küçükseller’e  il müdürü Fatih Çelikel tarafından, Amatör spora katkılarından dolayı Sakarya Askf başkanı Yaşar Zımba ya Şube müdürü Bülent Kasım tarafından şilt verildi.

Teknik Direktör Uğur Kobaş, Antrenörler Memduh Sakarya, Yaşar Ordu “ Turnuvada çok başarılı sporcuların mücadele etti bir turnuvaydı. Bu kadar teknik seviyesi yüksek olan turnuvada ilçemiz sporcuları ellerinden geleni yaptı. Alınan 10 madalya bu kadar kuvvetli bir turnuva için iyi sayılır. Geyve belediyesi, Gençlik ve spor müdürlüğü, halk eğitim müdürlüğü takımlarında ilçeyi temsil eden dereceye giren sporcularımızı kutlar destek olan herkese teşekkür ederiz. Dediler..

Şampiyon olan sporcularımız:

Miray Keleş

Talha Berkant Karaca

Emirhan Uygun

Oğuzhan Çakmak

Ömer Ertürk

Üçüncü olan sporcularımız:

Abdullah Hamza Gülmüş

Yusuf Kaan İnce

Mehmet Semiz

Zeynep Tutku Tunç

Yasin Arıkan

 

2076 Kez Görüntülendi.
Etiketler:
Yorumunuz
Konu hakkındaki görüşleriniz nelerdir? Kişilere ve Kurumlara karşı saygı kurallarına uymayan yorumlar yayınlamayacaktır.

GEYVE KARATE TAKIMINDAN 10 MADALYA için 2 Yorum

  1. Muharrem dedi ki:

    Önce hocalarımızı, sonra sporcularımızı tebrik ederim. Ne mutlu hiçbir finali kaybetmedik.

  2. İbrahim AÇILAN dedi ki:

    Alkışlar, alkışlar alkışlar… Emeği geçen, çalışan, çalıştıran, elini taşın altına koyan herkese gönül dolusu alkışlar. Daha nicelerine dilekleriyle.

© Geyvemedya.com 2011 - 2017 Tüm Hakları Saklıdır. Site içeriğinin kaynak ve link belirtilmeden yayınlanması yasaktır.
Reklamı Gizle
Reklamı Gizle