Hoşgeldiniz  

admin | 05 Temmuz 2014 | Firmalar, Firmalar Vitrini, Genel, Haberler, Halı Yıkama-Kuru temizleyiciler

Geyve Karaman Halı Yıkama

Geyve İlçesinde halı yıkama sektöründe görev yapan iş yerlerinden olan ve işindeki tecrübesi ile teknolojiyi buluşturan firma

“Karaman Halı Yıkama”

“Temizliği ve hijyeni emin ellere teslim edin” 

Geyve Karaman Halı Yıkama uzman personeli ve son teknoloji halı yıkama makinaları ile Geyve ilçesi ile Sakarya ili sınırlarında makine halısı, yün halı ve işyeri halıları temizliğinde hizmet vermektedir. Bunun yanında otomobillerinizin temizliğinde de Karaman Halı Yıkama sizlere yardımcı olmaktadır.

Türkiye’de Bir İlk;

Halılarınız, tozdan ve kötü kokulardan uzak doğayla içiçe tamamen doğal ortamda yıkanır.

Hizmetlerimiz;

Makina Halısı, Çin Halısı, İpek Halı, Yün Halı, İşyeri Halıları, Yerinde Koltuk, Yorgan ve Battaniye Yıkama ile servis hizmeti.

Karaman Halı Yıkama

Halı yıkama işlemi sizlerin rutin olarak yıkadığınız halılara ek olarak yılda bir defa yaptırmanız gereken önemli bir temizliktir.

Sizlerde tahmin edersiniz ki evleriniz de yıkadığınız halılar uygun alet ve cihazlarla yıkanmadığından gerekli hijyeni sağlayamaz.

Karaman Halı Yıkama olarak son teknoloji halı yıkama cihazlarımızla sizlere hizmet vermekteyiz. Halılarınız üzerinde inatçı çıkmayan lekeler oluşmuş olabilir bu tür durumlarda lütfen Karaman Halı Yıkamaya güvenin ve lekelerden iz kalmadığına şahit olabilirsiniz.

Karaman Halı Yıkama’ya güvenin lekelerden kurtulun…

karaman halı yıkama-900

 

4465 Kez Görüntülendi.
Etiketler: , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , ,
Yorumunuz
Konu hakkındaki görüşleriniz nelerdir? Kişilere ve Kurumlara karşı saygı kurallarına uymayan yorumlar yayınlamayacaktır.

© Geyvemedya.com 2011 - 2017 Tüm Hakları Saklıdır. Site içeriğinin kaynak ve link belirtilmeden yayınlanması yasaktır.
Reklamı Gizle
Reklamı Gizle