Hoşgeldiniz  

Geyve Medya | 23 Aralık 2015 | Alt Haberler, Ekonomi, Geyve, Manşet, üst Haberler

Geyve Arzu Kasap’a şarküteri reyonu da eklendi.

geyve-arzu-kasap-fikri-tekin- (8)Geyve’de uzun yıllar  kasaplık yaptıktan sonra Gebze’ye yerleşen ve burada mesleğini sürdüren Fikri Tekin (Nam-ı diğer Teke) Darıca’daki işletmesini büyüttü.

Geyve Arzu Kasap’a şarküteri reyonu da eklendi.

Memleket sevgisini işyerinin tabelasında da yaşatmaya devam eden Fikri Tekin “Müşterilerimizin damak tadına hitap edecek, kaliteli ürünlerini yeni ürünleri sunmaya devam edeceğiz” dedi.

1978 yılından bu yana Fevzi Çakmak Mah. İstasyon Cad. No: 490 adresinde hizmet veren Geyve Arzu Kasabı yenilendi. Fikri Tekin ve Muhammet Tekin işletmeciliğinde şarküteri reyonuyla da müşterilerine hizmet verecek olan Geyve Arzu Kasabı&Şarküteri, hijyenik ortamı ve kaliteli ürünleriyle dikkat çekiyor. Yaklaşık 38 yıldır hizmet vererek, Darıcalı vatandaşların uğrak yerine haline gelen Geyve Arzu Kasabı, artık şarküteri ürünleriyle de müşterilerinin damak tadına hitap edecek. Kaliteli ürünlerini hijyenik bir ortamda Darıca halkına sunduklarını belirten Geyve Arzu Kasabı&Şarküteri işletmecisi Muhammet Tekin, kırmızı ve beyaz et çeşitlerinin yanı sıra sucuk ve sakatat ürünlerinin satışının da yapıldığını söyledi.

GEYVE ARZU KASABI (Fikri TEKİN)

Fevzi Çakmak Mah İstasyon Cad. No:490 Gebze / İZMİT

3528 Kez Görüntülendi.
Yorumunuz
Konu hakkındaki görüşleriniz nelerdir? Kişilere ve Kurumlara karşı saygı kurallarına uymayan yorumlar yayınlamayacaktır.

EN ÇOK OKUNAN HABERLER

© Geyvemedya.com 2011 - 2017 Tüm Hakları Saklıdır. Site içeriğinin kaynak ve link belirtilmeden yayınlanması yasaktır.
Reklamı Gizle
Reklamı Gizle