Hoşgeldiniz  

Geyve Medya | 22 Haziran 2012 | Eğitim, Fotoğraflar, Geyve, Gündem, Manşet

Geyveİlköğretim Okulu bugün hem mutlu hem de buruk bir gün yaşadı.

Geyve ilköğretim Okulu öğretmenleri bugün hem bir öğretim yılının yorgunluğunu atmak hem de tayini çıkan Ana Sınıfı öğretmeni Yasemin İDİZ hanımı uğurlamak için Doğançay’daki piknik alanında bir araya geldiler.

Okulun bütün öğretmenlerinin katıldığı piknikte neşeli anlar yaşandı. Sohbetler, eğlenceler ve yemekten sonra okul müdürü İsmail SELÇUK, tayini çıkan öğretmen Yasemin İDİZ hanıma okula ve Geyve’nin çocuklarına teşekkür etti, yeni görevinde başarılar diledi. Duygulu anlar yaşayan Yasemin hanım da Geyve İlköğretim Okulunda çalışmaktan duyduğu memnuniyeti vurgulayıp öğretmenlere ve okul yönetimine teşekkür etti ve bu okulda çalıştığı yılları ve çalışma arkadaşlarını hiç unutmayacağını, hep güzel duygularla anacağını belirtti.

Geyvemedya.com ailesi olarak Yasemin İDİZ hanıma ilçemize yaptığı hizmetlerden dolayı teşekkür ediyor ve yeni görev yerinde başarılar diliyoruz.

İbrahim AÇILAN-Geyvemedya.com

 

 

 

 

 

 

 

2911 Kez Görüntülendi.
Yorumunuz
Konu hakkındaki görüşleriniz nelerdir? Kişilere ve Kurumlara karşı saygı kurallarına uymayan yorumlar yayınlamayacaktır.

EN ÇOK OKUNAN HABERLER

© Geyvemedya.com 2011 - 2017 Tüm Hakları Saklıdır. Site içeriğinin kaynak ve link belirtilmeden yayınlanması yasaktır.
Reklamı Gizle
Reklamı Gizle