Hoşgeldiniz  

Geyve Medya | 12 Aralık 2011 | Eğitim, Geyve, Gündem, Manşet

Geyve ilköğretim Okulu öğrencileri şiir çalışmaları ile ses getirmeye devam ediyor.

Geyve ilköğretim okulu öğrencileri, gelenekselleştirdikleri şiir çalışmaları ile ses getirmeye ve takdir toplamaya devam ediyorlar.

19 Ekim’de Sakarya Kanal 54’de yayınlanan “ŞİİR GİBİ” programına katılan ve büyük takdir toplayan, arkasından 24 Kasım Öğretmenler Günü etkinlikleri çerçevesinde Geyve Kaymakamlığı ve Sakarya Yazarlar Şairler Derneği’nce ortaklaşa düzenlenen programda şiir sunan öğrencilerimiz 10 Aralık cumartesi günü Sakarya Yazarlar Şairler Derneği’nin Sakarya İl Halk Kütüphanesinde her ayın ikinci cumartesi günü düzenlediği şiir şöleninde göz doldurdular.

Öğretmenleri İbrahim Açılan ile birlikte derneğin davetlisi olarak Sakarya’ya giden on beş öğrenci, Sakarya’nın tanınmış şairlerinin de katıldığı programda şiirlerini sundular ve seyircilere duygulu anlar yaşatarak büyük takdir topladılar.

Sakarya Yazarlar Şairler Derneği Başkanı Kenan Balcı, bu tür etkinliklerin öğrencilerin öz güvenlerinin ve kişiliklerinin gelişmesindeki önemi vurgulayıp öğrenci ve öğretmenlerine teşekkür ederek 24 Kasım etkinliği ile ilgili hazırlanan bültenlerden ve derneğin yayın organı “ÇAĞDAŞ  EKİN”  dergilerinden hediye etti ve bu tür faaliyetlere kapılarının her zaman açık olduğunu, destek vermeye devam edeceklerini belirtti.

İ.AÇILAN-Geyvemedya.com

NOT:Resimleri büyütmek için üzerine tıklayınız

 

1203 Kez Görüntülendi.
Yorumunuz
Konu hakkındaki görüşleriniz nelerdir? Kişilere ve Kurumlara karşı saygı kurallarına uymayan yorumlar yayınlamayacaktır.

Geyve İÖO Şiir Dinletisine Katıldı. için 1 yorum

  1. orhan afacan dedi ki:

    şiir adına toplumda ne güzel bir buluşma.

EN ÇOK OKUNAN HABERLER

© Geyvemedya.com 2011 - 2017 Tüm Hakları Saklıdır. Site içeriğinin kaynak ve link belirtilmeden yayınlanması yasaktır.
Reklamı Gizle
Reklamı Gizle