Hoşgeldiniz  

Geyve Medya | 06 Haziran 2012 | Eğitim, Fotoğraflar, Gündem, Manşet, Yaşam

Geyve İlköğretim Okulunun yıl sonu etkinlikleri çerçevesinde düzenlediği “BAHAR ŞENLİĞİ” büyük bir ilgi ve beğeni topladı.

Geyve İ.Ö.O ana sınıfı ve 1.,2.,3.,4., 5. Sınıf öğrencilerinin hazırladığı bahar şenliği 05.06.2012 Salı günü okul bahçesinde gerçekleştirildi. Velilerin büyük ilgi gösterdiği şenlik ana sınıfı öğrencilerinin gösterileriyle başladı. Diğer sınıfların da çeşitli müzik ve dans gösterileri sergilediği şenlikte halat çekme, çuval yarışı ve yumurta taşıma yarışmaları seyircilere zevkli anlar yaşatırken kahkahalar havalarda uçuştu. Gösterilerini sergileyen öğrenciler velilerinden ve öğretmenlerinden büyük alkış aldılar.

Gösterilerin sonunda söz alan okul müdürü İsmail SELÇUK, emeği geçen öğretmenlere ve herkese teşekkür ederek bu tür etkinliklerin çocukların gelişme ve eğitimlerindeki önemli yerine işaret etti ve bu tür faaliyetlerin geliştirilerek devam edeceğini belirtti.

Biz de GEYVEMEDYA ailesi olarak emeği geçen bütün öğrenci ve öğretmenlerimizi kutluyor, başarılarının devamını diliyoruz.

İbrahim AÇILAN-Geyvemedya.com

1851 Kez Görüntülendi.
Yorumunuz
Konu hakkındaki görüşleriniz nelerdir? Kişilere ve Kurumlara karşı saygı kurallarına uymayan yorumlar yayınlamayacaktır.

EN ÇOK OKUNAN HABERLER

© Geyvemedya.com 2011 - 2017 Tüm Hakları Saklıdır. Site içeriğinin kaynak ve link belirtilmeden yayınlanması yasaktır.
Reklamı Gizle
Reklamı Gizle