Hoşgeldiniz  

Geyve Medya | 29 Haziran 2016 | Alt Haberler, Eğitim, Geyve, Manşet, üst Haberler

Doğan; Geyve’de Derslik Sayısı Hızla Artıyor

“Geyve ilçe Milli Eğitim Müdürü Mehmet Doğan yapımı devam İmam Hatip Ortaokulu inşaatında incelemelerde bulundu”.

geyve-imam-hatip-ortaokulu-insaati- (10)Geçtiğimiz ay yapımına başlanan Geyve İmam Hatip Ortaokulu inşaatında çalışmalar hızla devam ediyor.

Geyve ilçe Milli Eğitim Müdürü Mehmet Doğan yapımı devam İmam Hatip Ortaokulu inşaatında incelemelerde bulundu. Doğan şantiye şefi ile birlikte inşaat alanını gezerek bilgiler aldı.

28 Derslikli

Orhaniye Mahallesi Geyve Anaokulu yanında bulunan bulunan 6,5 dönümlük arazide inşaatına başlanan Geyve İmam Hatip Ortaokulu 28 Derslikli olacak. Sakarya ili Güney bölgesinin en fazla derslikli okulu olarak planlanan Geyve İmam Hatip ortaokulu İnşaatının bitiş süresi 400 gün olarak tesbit edilip, 2017-2018 eğitim öğretim yılına yetiştirilmesi planlandı.

Tam Donanımlı

Geyve Anaokulu Yanında inşa edilecek olan 28 derslikli Geyve İmam hatip ortaokulunun Konferans salonu, Mescidi, Labaratuarı, Kütüphanesi ile tam donanımlı olacağı ve taşımalı eğitim ile gelecek öğrencilere hitap edeceği öğrenildi.

Ercan DEMİR-Geyvemedya.com

2145 Kez Görüntülendi.
Yorumunuz
Konu hakkındaki görüşleriniz nelerdir? Kişilere ve Kurumlara karşı saygı kurallarına uymayan yorumlar yayınlamayacaktır.

EN ÇOK OKUNAN HABERLER

© Geyvemedya.com 2011 - 2017 Tüm Hakları Saklıdır. Site içeriğinin kaynak ve link belirtilmeden yayınlanması yasaktır.
Reklamı Gizle
Reklamı Gizle