Hoşgeldiniz  

Geyve Medya | 27 Mayıs 2013 | Alt Haberler, Geyve, Yaşam

GEYVE   İMAM-HATİP LİSESİ MEZUNLARI    BULUŞUYOR

gimderlogo 350x3504. Geleneksel Geyve İmam Hatip Lisesi   Mezunlar    Günü, 2 Haziran Pazar günü saat 14:00 de Geyve İmam Hatip Lisesi bahçesinde gerçekleştirilecek.   

Gimder tarafından yapılan açıklamada;

Okulumuzun yeni inşaatına bu yıl  başlanması dolasıyla  mezunlar günümüzü yörükler mahallesinde ki  GEYVE ANADOLU İMAM-HATİP LİSESİ BAHÇESİ’ de (Yörükler Mah.)  yapıyor ve muhakkak sizleri de bekliyoruz. Bu yıldan sonraki  mezunlar günümüz yeni binamızda gerçekleşecek inşallah.  Geniş katılımlı etkinliğimize okulumuzun ilk hocaları, emekli ve görev yapmakta olan hocalarımız, Valimiz, Milletvekillerimiz, Sakarya ve Sakarya dışından birçok bürokratik görevde bulunan mezunlarının da katılacağı etkinliğimize, bu okuldan mezun olmuş bay-bayan mezunlarımız ve  imam- hatip sevdalısı herkesi ve sizleri davet ediyoruz.

Saygılarımızla…

GİMDER…

TARİH: 2 Haziran PAZAR

SAAT: 14.00

YER: GEYVE ANADOLU İMAM-HATİP LİSESİ BAHÇESİ (Yörükler Mah.)

4

Dostluk ve kardeşliğimizin tazelenmesine vesile olacak  ‘’ GELENEKSEL MEZUNLAR  GÜNÜMÜZ ‘’ de birlikte eski günleri yâd etmek dileği ile tüm Geyve İmam-Hatip Lisesi Mezunu ve Mensubu tüm Bay-Bayan Mezunlarımız DAVETLİDİR

2

2641 Kez Görüntülendi.
Yorumunuz
Konu hakkındaki görüşleriniz nelerdir? Kişilere ve Kurumlara karşı saygı kurallarına uymayan yorumlar yayınlamayacaktır.

EN ÇOK OKUNAN HABERLER

© Geyvemedya.com 2011 - 2017 Tüm Hakları Saklıdır. Site içeriğinin kaynak ve link belirtilmeden yayınlanması yasaktır.
Reklamı Gizle
Reklamı Gizle