Hoşgeldiniz  

Geyve Medya | 08 Haziran 2017 | Alt Haberler, Eğitim, Geyve, Manşet, üst Haberler

İmam Hatip Lisesi Mezuniyeti İftar Programıyla Taçlandırdı.

Geyve İmam Hatip Lisesi Mezuniyeti İftar Programıyla Taçlandırdı.

Geyve İmam Hatip Lisesi konferans salonunda yıl sonu mezuniyet programı yapıldı.

Geyve İmam Hatip Lisesinden 2016-2017 eğitim öğretim yılında mezun olan öğrencilerin mezuniyetinin iftar etkinliği ile taçlandırıldığı programa Geyve kaymakamı İlyas Memiş’te katıldı.

Geyve İmam Hatip Lisesi konferans salonunda yıl sonu mezuniyet programı yapıldı. Öğrencilerin hazırlamış olduğu şiir dinletisi, sınıf görselleri beğeniyle izlenirken protokol üyeleri tarafından öğrencilere diplomaları verildi.

Yıl sonu mezuniyet programının ardından Kaymakamımız İlyas Memiş ve Eşi Gülcan Memiş, İlçe Milli Eğitim Müdürü Mehmet Doğan, okul müdürleri, öğretmenler, öğrenciler ve öğrenci velilerinin katılımı ile iftar programı yapıldı.

Ercan DEMİR-Geyvemedya.com

2930 Kez Görüntülendi.
Yorumunuz
Konu hakkındaki görüşleriniz nelerdir? Kişilere ve Kurumlara karşı saygı kurallarına uymayan yorumlar yayınlamayacaktır.

İmam Hatip Lisesi Mezuniyeti İftar Programıyla Taçlandırdı. için 1 yorum

  1. alim ateş dedi ki:

    Bu tür programlarda islami hassasiyetlere riayet etmek gerektiğini en iyi imam hatip liseleri bilmeli hatta uymalı iken böyle kızlı erkekli, süslü vs iç içe, yan yana bulunmaları ne kadar doğru? Bu tür programlar daha bize göre, milli slami kutlanamaz mı? bir yandan fetöcüleri kutlu doğum türkçe olimpiyatları gibi etkinliklerde bu tür hatalara düştükleri için kınraken diğer taraftan böyle davranmak yanlıştır beyler. ayık olun.

EN ÇOK OKUNAN HABERLER

© Geyvemedya.com 2011 - 2017 Tüm Hakları Saklıdır. Site içeriğinin kaynak ve link belirtilmeden yayınlanması yasaktır.
Reklamı Gizle
Reklamı Gizle