Hoşgeldiniz  

Geyve Medya | 21 Ekim 2011 | Eğitim, Geyve, Gündem, Manşet, Yaşam

Geyve İlkÖğretim Okulu Kanal 54’ün Misafiri Oldu..


Geyve Ilkögretim Okulu ögrencileri , Şair Ömer EMECAN’ın hazırlayıp sundugu Sakarya Kanal 54’de yayınlanan “ŞİİR GİBİ ” programının konuğu oldular.

Geyve İlköğretim Okulu ögrencileri Ezgi ALTUN, Gizem AYDEMIR, Ahsen Betül KOÇ ve Elem Nur DUMANOGLU, Türkçe ögretmenleri Ibrahim Açılan ile birlikte şair ve gazeteci Ömer Emecan’ın hazırlayıp sundugu ” ŞİİR GİBİ” programına katıldılar. Ögrenciler, seslendirdikleri şiirlerle büyük takdir aldılar. Sunulan şiirler arasında kendi şiirleri olan “BANA ANNEMİ VERİN ve LEYLİCAN” şiirlerinin bulunması, program yapımcısı Ömer EMECAN’ın duygulu anlar yasamasına  yol açtı.

Programda Geyve siirlerinin yanında degisik konularda şiirlerin sunulması, izleyicilere tam bir şiir ziyafeti yasattı.

Program yapımcısı Ömer EMECAN, bu tür faaliyetlerin, çocukların özgüven kazanmalarında ve kişiliklerinin gelişmesindeki önemine işaret ederek Geyve Ilkögretim Okuluna ve öğretmenlerine tesekkür etti. Geyve ilkögretim Okulu ve ögrencilerinin çalısmalarını yıllardır yakından takip ettigini ve bu çalısmaların bütün okullarda yapılması gerektiğini vurguladı..

Ögrencilerin, şiirlerini ustalıkla yorumlamalarını takdirle izleyen yapımcı Ömer EMECAN, memnuniyetinin ifadesi ve yayının hatırası olarak ögrencilere  kendi kitaplarından ve Sakarya Yazarlar ve Şairler Dernegi üyesi şairlerin kitaplarından armağan ederek Kanal 54 kapılarının bu tür çalısmalara ve öğrencilere her zaman açık oldugunu vurgulayıp ögrencilerimizin basarılarının devamını diledi.

İbrahim AÇILAN-Geyvemedya.com

NOT:Resimleri büyütmek için üzerini tıklayınız..

6105 Kez Görüntülendi.
Yorumunuz
Konu hakkındaki görüşleriniz nelerdir? Kişilere ve Kurumlara karşı saygı kurallarına uymayan yorumlar yayınlamayacaktır.

Geyve İlkÖğretim Okulu Kanal 54’ün Misafiri Oldu.. için 2 Yorum

  1. Alaettin BALCI dedi ki:

    Programı izleyemediğim için çok üzüldüm.Saygıdeğer öğretmenimizi,değerli öğrencilerimizi tebrik ediyorum.Öğrencilerimizi konuk eden çok değerli şairimiz Ömer EMECAN abimize ve kanal 54 televizyonona teşekkürlerimi sunuyorum.

    • Ömer EMECAN dedi ki:

      Katılımlarıyla beni onurlandıran İbrahim Açılan Üstad ile Ezgi ALTUN, Gizem AYDEMİR,, Ahsen Betül KOÇ ve Elem Nur DUMANOĞLU’nun şahsında bütün Geyve’lilere saygı ve hürmetlerimi sunuyorum.Ömer EMECAN- Gazeteci- Şair-D.Gazeteciler Cemiyeti Yönetim Kurulu ve Türkiye Yazarlar Birliği Üyesi

EN ÇOK OKUNAN HABERLER

© Geyvemedya.com 2011 - 2017 Tüm Hakları Saklıdır. Site içeriğinin kaynak ve link belirtilmeden yayınlanması yasaktır.
Reklamı Gizle
Reklamı Gizle