Hoşgeldiniz  

Geyve Medya | 24 Haziran 2016 | Alt Haberler, Eğitim, Geyve, Manşet, Sür Manşet, üst Haberler

Geyve İlk ve Ortaokulunun Bahçesi Yaza Hazır !

geyve-ilkogretim-okulunun-bahcesi-park-mesire-yeri-düzenlendi-7Geyve İlk ve Ortaokulunun önündeki ağaçlık alan  okul öğretmenleri  ve öğrencilerinin büyük bir özverisi sonucu kartpostallık bir görünüme kavuşturuldu.

Abdulcabbar Uğurlu, Fatih Keleş, Mustafa Uçar, Sırrı Yaşar,  Muhammed Tek, Üzeyir Koç, Kemalettin Uyar, Arif Gökhan Ünalan ve Okul Müdürü Abdülkerim Bülbül eşliğinde başlatılan projede öğrenciler, veliler , esnaf ve kurumlar müthiş bir işbirliği ile çalıştılar.

Öğrenciler, veliler ve Geyve halkı için her zaman insan ruhunu dinlendiren bir mekan haline gelen ağaçlık alan gerçekten görülmeye değer. Ağaçlık alan 5 kamelya, 1 seyir balkonu, ağaçlık ve taşlık olmak üzere 2 yürüyüş yolu, 2000 çiçek dikilen görsel bir zenginlik bahçesi ve su havuzlarından oluşmaktadır.

Okul Müdürü Abdülkerim BÜLBÜL: Projede emeği geçen öğretmenlere çok teşekkür ediyorum. Bizlerden desteğini esirgemeyen velilerimize , esnaflarımıza ve kurumlara da teşekkür ederiz.Ama en büyük teşekkürü müthiş bir özveri ile projenin yapı taşlarını oluşturan öğrenciler hak etmektedir, dedi.

Erdinç TUNA-Geyvemedya.com

3956 Kez Görüntülendi.
Yorumunuz
Konu hakkındaki görüşleriniz nelerdir? Kişilere ve Kurumlara karşı saygı kurallarına uymayan yorumlar yayınlamayacaktır.

Geyve İlk ve Ortaokulunun Bahçesi Yaza Hazır ! için 1 yorum

  1. MİSAFİR06 dedi ki:

    Geyve İlk ve Ortaokulunun Bahçesi yaza hazırlanmış emeği geçen tüm herkese teşekkürler. Çok çaba harcanarak güzel bir eser meydana çıkmış fakat okul mesai saatlerinden sonra özellikle de geceleri oturmak için gelen bazı kendini bilmezlere oturma kuralları, yeme ve içme kuralları hakkında eğitim vermek gerekiyor. Şimdiden kendini bilmez densizler içtikleri içeceklerin boş şişelerini, kola kutuları vs. çöpleri emek harcanarak yapılmış bahçenin mevcut yerlerinde görmek mümkün. Bunun için bu gibi alanlarda yeme ve içmesini bilmeyenlere önce eğitimini vermek gerekir. EĞİTİM ŞART UNUTMAYIN Kİ EĞİTİM AİLEDE BAŞLAR. FUZULİ boşuna söylememiş” ”

    “Okumak cahilliği alır, eşeklik ömür boyu kalır”

EN ÇOK OKUNAN HABERLER

© Geyvemedya.com 2011 - 2017 Tüm Hakları Saklıdır. Site içeriğinin kaynak ve link belirtilmeden yayınlanması yasaktır.
Reklamı Gizle
Reklamı Gizle