Hoşgeldiniz  

Geyve Medya | 23 Haziran 2012 | Manşet

Geyve Koop Başkanı Ali Demir Konuklarını Ağırladı…

 

Geyve İlçesinde, taşımacılık sektöründe yıllardır hizmet veren Geyve Koop Başkanı Ali Demir, tayini çıktığı için veda ziyaretine gelen konuklarını ağırladı.

Geyve İlçe Jandarma Olay Yeri Tim Komutanı J.Kd.Bşçv. Ramazan Birkol, Ağrı İli Patnos İlçesine tayini çıktığı için Geyve Koop Başkanına veda ziyaretinde bulundu. Ziyaretinde kendisine İlçe Jandarma Karakol Komutanı J.Kd.Bşçv.Murat Özbek’te eşilik etti. Ziyarette Geyve Koop Müdürü Recep Kanbur da hazır bulundu.

Birkol ziyaretinde ‘Geyve İlçesinde yaşadığım süre içinde bana dostluk ve desteklerini sunan Başkanımız sayın Demir’e hem teşekkürlerimi sunmak hem de veda da bulunmak için buradayım. Özel ricam benden sonra gelecek arkadaşlarımıza da bu desteklerine devam etmeleridir.’ Diye duygularını ifade etti.

Başkan Demir de; ‘Değerli dostumuz ve komutanımız Birkol’a yeni görev yerinde başarılar dilerim. Ülkemizin Birkol gibi değerli komutanlara ihtiyacı var, umarım Patnos taki arkadaşlar da komutanımızın değerini bilirler.’ Dedi.

 

Namık Cihan. Geyvemedya.com

2939 Kez Görüntülendi.
Yorumunuz
Konu hakkındaki görüşleriniz nelerdir? Kişilere ve Kurumlara karşı saygı kurallarına uymayan yorumlar yayınlamayacaktır.

EN ÇOK OKUNAN HABERLER

© Geyvemedya.com 2011 - 2017 Tüm Hakları Saklıdır. Site içeriğinin kaynak ve link belirtilmeden yayınlanması yasaktır.
Reklamı Gizle
Reklamı Gizle