Hoşgeldiniz  

Geyve Medya | 31 Ocak 2013 | Alt Haberler, Geyve, Yaşam

148776_425052467570579_801938961_n
Geyve ilçe giriş çıkış kaldırım düzenlemeleri devam ediyor.

İlçemizin giriş-çıkışları ile Tepecikler Mahallesi  Çiflik Camii’nden belediye garajına, Geyve İlköğretim Okulundan polis lojmanlarına olan bölgede üst yapı kaldırım çalışmaları devam ediyor.

Doğalgaz Alt yapı çalışmalarının bitmesinin ardından İller Bankası kanalı ile yapılan ihale sonrası  13 km. sıcak asfalt dökülen ilçemiz Geyve’de tretuvar çalışmaları Hataş firması çalışanları tarafından sürdürülüyor.

Başkan Murat Kaya; Doğalgaz çalışması sonucu bozulan yollarımız sonrası çekilen sıkıntıları sıcak asfalt yaparak bitirmiş olduk.Şimdi yaptığımız üst yapıda tretuvar ve ağaçlandırma  çalışmalarımız ile ilçemiz giriş çıkışları ile ana caddelerimize ayrı bir güzellik katacağız, dedi.

2458 Kez Görüntülendi.
Yorumunuz
Konu hakkındaki görüşleriniz nelerdir? Kişilere ve Kurumlara karşı saygı kurallarına uymayan yorumlar yayınlamayacaktır.

Geyve ilçe giriş çıkış kaldırım düzenlemeleri devam ediyor. için 1 yorum

  1. geyvenin giriş ve çıkış yollarının düzenlenmesi ilçemiz için önemliydi belediyemizi bu çalışmasından dolayı tebrik ediyorum ilçemizin vizyonunun değişmesi ve güzelleşmesi adına önemli bir adım atılmıştır saygılarımla ….

EN ÇOK OKUNAN HABERLER

© Geyvemedya.com 2011 - 2017 Tüm Hakları Saklıdır. Site içeriğinin kaynak ve link belirtilmeden yayınlanması yasaktır.
Reklamı Gizle
Reklamı Gizle