Hoşgeldiniz  

Geyve Medya | 01 Nisan 2019 | Alt Haberler, Geyve, Gündem, Manşet, Sür Manşet, üst Haberler, Videolar, Yaşam

Geyve Hizmeti tercih Etti..Kaya 3. Kez Başkan..

Geyve Hizmeti tercih Etti..Kaya 3. Kez Başkan..

Geyve’de Belediye Başkanı üçüncü kez Murat Kaya oldu. Seçim döneminde iftiralar ve karalamalara karşı yaptıkları ve yapacaklarını anlatan Kaya seçimin galibi oldu.

Kesin olmayan sonuçlara göre Cumhur İttifakı’nın Ak Partili adayı Murat Kaya üçüncü kez belediye başkanı seçildi. Murat Kaya seçmenin yüzde 54 oyunu alarak yeniden başkan seçilince sevenleri Cumhuriyet Meydanı’na akın etti. Seçim döneminde iftira ve karalamalarla yıpratılmaya çalışılan Murat Kaya sevenlerinin desteğiyle üçüncü kez başkan seçildi. Murat Kaya’nın yeniden başkan seçilmesi nedeniyle Cumhuriyet Meydanı’nda kutlamalar yapıldı. Seçim ofisinde seçmenlerine zafer konuşması yapan Murat Kaya, sevinç gösterilerini kaybedenleri de düşünerek yapılması çağrısı yaptı.

Geyvemedya editörüne açıklama yapan Başkan Murat Kaya Geyve’de yeniden başkan seçildiğini bildirdi. Kendisiyle yol yürüyen Cumhur İttifakı üyelerine, dua eden ve sandığa sahip çıkan vatandaşlara şükranlarını sunan Kaya, “Şunu görüyorum ki gerçekten omzumuza büyük bir yük yüklediniz.Milletimiz tercihini hizmetten yana kullandı. Yola çıkarken Sevdanın Adı Geyve demiştik. Bu distür ile 5 yıl daha ilçemize hizmet etmeye, milletin hizmetkarı olmaya devam edeceğiz. Bu akşamdan itibaren ben sadece Cumhur İttifakı’nın değil bütün Geyveli hemşehrilerimin başkanıyım. Bundan sonra bütün güçleriyle hizmet etmeye odaklanacağız.Her zaman olduğu gibi rozetimizi çıkarıp ilçeme hizmet için çalışmalarımı sürdüreceğim. Geyveli hemşehrilerime huzurun ve hizmetlerin sürmesi için verdikleri desteğe teşekkür ederim” dedi.

Ercan DEMİR-Geyvemedya.com

2997 Kez Görüntülendi.
Etiketler:
Yorumunuz
Konu hakkındaki görüşleriniz nelerdir? Kişilere ve Kurumlara karşı saygı kurallarına uymayan yorumlar yayınlamayacaktır.

© Geyvemedya.com 2011 - 2017 Tüm Hakları Saklıdır. Site içeriğinin kaynak ve link belirtilmeden yayınlanması yasaktır.
Reklamı Gizle
Reklamı Gizle