Hoşgeldiniz  

Geyve Medya | 27 Haziran 2018 | Alt Haberler, Eğitim, Fotoğraflar, Geyve, Gündem, Manşet, Sür Manşet, Yaşam

Geyve HEM’in Yılsonu Sergisi Büyüledi

HEM Sergisi Açıldı…

Geyve Halk Eğitimi Merkezi Yıl Sonu Sergisi ” Saygın Tesisi” n de açıldı.

Sergi açılışı öncesinde, Geyve HEM Müdürlüğü tarafından düzenlenen ” Şerbetli Tatlılar Yarışması” na katılan tatlıların değerlendirilmesi yapıldı. Değerlendirme Jürisinde; Sevgi Cici ve Merve Kaplan ( Yunus Çiliğoğlu Mesleki Teknik Anadolu Lisesi Yiyecek-İçecek Hizmetleri Öğretmenleri), Yiğit Vuraloğlu (Taşpakon Bağlı Sakarya Profesyonel Aşçılar ve Pastacılar Derneği – Ramada Oteli Aşçısı) görev yaptı. Değerlendirme sonunda; 1. Aslı Karabağ – Baklava , 2. Dilek Şirin – Baklava, 3. Aslı Karabağ – Şekerpare ilk üç derece paylaşıldı. Jüri üyelerine katıldıkları için hediyeleri verildi.

Sergi Açılış Programına; İlçe Kaymakamı İlyas Memiş ve Eşi, Belediye Başkanı Murat Kaya ve Eşi, İl Milli Eğitim Müdürü Fazilet Durmuş, Geyve MYO Mdr. Yar. Doç. Dr. Nermin Akyel, İlçe Milli Eğitim Müdürü Mehmet Doğan, HEM Müdürü Mustafa Doğan, Okul Müdürleri, Kursiyerler ve konuklar katıldı.

İlçe HEM Müdürü Mustafa Doğan hoş geldiniz konuşması yaparak kurslar hakkında kısa bilgiler verdi. Belediye Başkanı Murat Kaya, İl Milli Eğitim Müdürü Fazilet Durmuş, Kaymakam İlyas Memiş birer konuşma yaparak, dereceye giren tatlıların ve mezun olan kursiyerlerin sembolik belgelerini verdi.

Programa katılan protokol üyeleri serginin açılış kurdelesini birlikte kesti ve sergide sunulan eserleri inceleyerek verilen bilgileri ilgi ile dinlediler.

Sergiyi gezen konuklara, yarışmaya katılan tatlılar ikram edildi.

Namık Cihan. Geyvemedya.Com

4182 Kez Görüntülendi.
Yorumunuz
Konu hakkındaki görüşleriniz nelerdir? Kişilere ve Kurumlara karşı saygı kurallarına uymayan yorumlar yayınlamayacaktır.

EN ÇOK OKUNAN HABERLER

© Geyvemedya.com 2011 - 2017 Tüm Hakları Saklıdır. Site içeriğinin kaynak ve link belirtilmeden yayınlanması yasaktır.
Reklamı Gizle
Reklamı Gizle