Hoşgeldiniz  

Geyve Medya | 25 Mayıs 2012 | Eğitim, Geyve, Gündem, Manşet

Geyve Halk Eğitimi Merkezi Müdürlüğü İş Makineleri Operatörlüğü (Kazıma ve Yükleme (Kanal Kazıyıcı Beko Loder ) İş Makinesi) kursu açtı.

Geyve Halk Eğitimi Merkezi Müdürlüğü 72 Saatlik İş Makineleri Operatörlüğü (Kazıma Ve Yükleme (Kanal Kazıyıcı Beko Loder ) İş Makinesi) kursu açtı. Kursun 48 saatlik Teorik Eğitimleri Okullar Hayat Olsun Projesi kapsamında Atatürk İÖO’da yapıldı. Uygulama Eğitimleri ise Alifuatpaşa Belediyesinin katkılarıyla Ateş Harfiyattan kiralan Beko Loder’le Alifuatpaşa’da yapılıyor.

Kurs, 24 saatlik uygulama eğitimlerinin ardından 27 Mayıs 2012 tarihinde yapılacak Teorik, Sözlü ve Uygulama sınavları ile sona erecek. Kursiyerler başarılı olmaları halinde İş Makineleri Operatörlüğü (Kazıma ve Yükleme (Kanal Kazıyıcı Beko Loder  İş Makinesi) sertifikası alarak ehliyetlerine işletebilecekler.

Geyve HEM Müdürü İrfan Karaçayır açıklamasında şunları söyledi: ‘İş Makineleri Operatörlüğü (Kazıma ve Yükleme (Kanal Kazıyıcı Beko Loder ) İş Makinesi) kursunun açılmasında büyük katkı sağlayan Alifuatpaşa Belediye Başkanı Şuayip Erkan Çalık’a ve iş yoğunluğuna rağmen iş makinesini bize ayıran Ateş Harfiyat sahibi İsrafil ATEŞ’e kursiyerler ve şahsım adına çok teşekkür ederim.

Kursumuzu bitirenler belgesi olmayanlara oranla daha kolay iş bulma ve iş kurma şansına sahip olacaklar. Meslek sahibi olmayanları meslek sahibi, iş sahibi olmayanları iş sahibi yapacak kursları her zaman açmaya gayret göstereceğiz. ”dedi.

4346 Kez Görüntülendi.
Yorumunuz
Konu hakkındaki görüşleriniz nelerdir? Kişilere ve Kurumlara karşı saygı kurallarına uymayan yorumlar yayınlamayacaktır.

EN ÇOK OKUNAN HABERLER

© Geyvemedya.com 2011 - 2017 Tüm Hakları Saklıdır. Site içeriğinin kaynak ve link belirtilmeden yayınlanması yasaktır.
Reklamı Gizle
Reklamı Gizle