Hoşgeldiniz  

Geyve Medya | 24 Mayıs 2012 | Eğitim, Geyve, Gündem, Manşet, Yaşam

Geyve Hem Sabitek’te Fark Yarattı..

Bu yıl Serdivan Belediyesi Sosyal Tesisleri’nde 5.’si düzenlenen Sakarya Bilim Teknoloji Eğitim ve Kariyer Günleri (SABİTEK) etkinliklerinde en renkli ve en ilgi çeken stand, Geyve Halk Eğitimi Merkezi Müdürlüğünün hazırladığı stand oldu.

Yöresel Geyve kıyafetli müzisyenler Vali Mustafa BÜYÜK ve İl Milli Eğitim Müdürü Selim Yavuz SANDIKÇI’yı “Geyve Karşılamasıyla” karşıladılar

Geyve Halk Eğtim Merkezi Standını Geyve Kaymakamı İdris AKBIYIK, İlçe Milli Eğitim Müdürü Beşir NALBANT ziyaret ettiler.

Stanttaki Kumaş dokuma tezgahı, Hasan AKMEŞE’nin ayraç üzerine yazıları, yöresel kabak tatlısı, çikolatalı çilek ve kiraz, Halk Eğitimi Merkezi kursiyerlerinin birbirinden güzel el işi ürünleri ve otantik Geyve eşyalarıyla en beğenilen ve en ilgi çekici stand oldu.

 Misafirlere kabak ve ayva reçeli ile çikolatalı kiraz ve çilek sunuldu. Halk Eğitimi Merkezi Müdürlüğü logosu bulunan ebru desenli kitap ayraçları hediye edildi.

3106 Kez Görüntülendi.
Yorumunuz
Konu hakkındaki görüşleriniz nelerdir? Kişilere ve Kurumlara karşı saygı kurallarına uymayan yorumlar yayınlamayacaktır.

EN ÇOK OKUNAN HABERLER

© Geyvemedya.com 2011 - 2017 Tüm Hakları Saklıdır. Site içeriğinin kaynak ve link belirtilmeden yayınlanması yasaktır.
Reklamı Gizle
Reklamı Gizle