Hoşgeldiniz  

Geyve Medya | 08 Mayıs 2012 | Eğitim, Ekonomi, Geyve, Gündem, Manşet

Geyve Halk Eğitimi Merkezi Müdürlüğünün açtığı İş Makineleri Operatörlüğü (Kaldırma Yükleme (Forklift) İş Makinesi kursunu bitirenler kazanıyor.

02/04/2012-22/04/2012 tarihleri arasında İş Makineleri Operatörlüğü (Kaldırma Yükleme (Forklift) İş Makinesi kursuna katılan Muharrem Tuğcu: “Asgari ücretle çalışmaya devam ederken, kursu bitirdikten sonra teknik eleman olduğumdan maaşıma yaklaşık 200 TL zam yapıldı. Halk Eğitimi Merkezi Müdürlüğünün açtığı meslek kurslarına herkesin katılmasını tavsiye ederim.”

08/08/2011-27/08/2011 tarihleri arasında İş Makineleri Operatörlüğü (Kaldırma Yükleme (Forklift) İş Makinesi kursuna katılan Mithat Tavşan: “Çalışmayı seven ve işten korkmayan birisiyim. Geyve’de Öğretmenevinde çaycılık yaptım, kantinde çalıştım, amelelik yaptım. Hiçbir zaman işten korkmadım, yorulmadım. 2,5 sene işsiz kaldım.

Hiçbir yerde iş bulamadım. Aldığım Forklift sertifikası sayesinde işe yerleştim. Böylece evime ekmek götürüyorum.

Halk Eğitim Merkezinde çalışan ve üzerimizde emeği geçen bütün hocalarımdan ALLAH RAZI OLSUN.” dedi.

HEM Müdürü İrfan KARAÇAYIR: “Bölgemizde bulunan işletmelerde en çok ihtiyaç duyulan bir belgeye götüren kurs açmış olmaktan son derece mutluyum. Kursiyerimiz Muharrem Tuğcu ’nun maaşına zam yapıldı, Mithat Tavşan ise işe yerleşti. Kursumuzu bitirenler belgesi olmayanlara oranla daha kolay iş bulma şansına sahip oluyorlar. Meslek sahibi olmayanları meslek sahibi, iş sahibi olmayanları iş sahibi yapacak kursları her zaman açacağız.” dedi.

1482 Kez Görüntülendi.
Yorumunuz
Konu hakkındaki görüşleriniz nelerdir? Kişilere ve Kurumlara karşı saygı kurallarına uymayan yorumlar yayınlamayacaktır.

Geyve Hem Kursları Kazandırıyor.. için 1 yorum

  1. ADNAN DİNÇER4054 dedi ki:

    Halk eğitim müdürlüğü üzerine düşen tüm çalışmaları bir bir yerine getirerek mükemmel bir çalışma sergilemektedirler.Müdür yardımcılarınında azimli çalışmaları ile her bir bireye iş kapılarının ardına kadar açılmasını ve aranan eleman olduklarını tescillemişlerdir.HEM HER ZAMAN HALK tarafından takdir edilen bir kurum olmuştur.Kuruma destekleri için kaymakamımıza da ayrıca teşekkür ederim.Hizmet insanadır.Saygıda hizmeti getirenedir.En derin saygılarımla.

EN ÇOK OKUNAN HABERLER

© Geyvemedya.com 2011 - 2017 Tüm Hakları Saklıdır. Site içeriğinin kaynak ve link belirtilmeden yayınlanması yasaktır.
Reklamı Gizle
Reklamı Gizle