Hoşgeldiniz  

Geyve Medya | 16 Mayıs 2015 | Alt Haberler, Eğitim, Fotoğraflar, Geyve, Manşet, Yaşam

Geyve HEM Anneler Gününü Kutladı…

geyve-hem-anneler-gunu-kutalama-programi-2015- (25)Geyve HEM Anneler Gününü Kutladı…

Geyve Halk Eğitimi Merkezi Müdürlüğü tarafından, “Gültekin Tesisi”nde “Anneler Günü Kutlama Programı” düzenlendi. Programı Usta Öğretici Neşe Aksoy sundu.

Programa; İlçe Kaymakamı İdris Akbıyık ve Eşi, İlçe Milli Eğitim Müdürü Mehmet Salih Canbal, AK Parti İlçe K:K: Başkanı Aynur Gökdemir, Okul Müdürleri, Protokol Üyeleri, HEM Usta Öğreticileri, veliler katıldı.

İstiklal Marşının birlikte söylenmesinden sonra, İlçe HEM Müdürü Mustafa Doğan açılış konuşması yaparak konuklarına hoş geldiniz dedi.

Geyve HEM destekli Necip Fazıl Kısakürek İlkokulu Halkoyunları Ekibi; Antep-Artvin-Trabzon Yöresi oyunları sergiledi.

İlçe Kaymakamı İdris Akbıyık ‘Annenin insan hayatındaki yerini” açıklayan kısa bir konuşma yaptı. Kaymakam Akbıyık konuşması sonunda; oğluna 2. bir yaşam armağan etmek için böbreğini veren ve bu tavrı ile yılın annesi seçilen Ayşe Özcan’ plaketini, Kaymakamın Eşi Sevim Akbıyık da hediyesini verdi.

HEM Usta Öğreticilerinden Ebru Eryılmaz, ” Anne ” adlı şiiri seslendirdi.Program içinde yer alan çekilişlerden ilkini, İlçe Milli Eğitim Müdürü Mehmet Salih Canbal yaptı ve kazanan bayana hediyesini verdi.Protokol üyeleri ve erkek konuklara, salon dışında hazırlanan yerlerinde ikramlarda bulunuldu.Hanımların katıldığı bölümde; Kursiyerler tarafından hazırlanan giyeceklerin sunulduğu defileye geçildi.

Namık Cihan. Geyvemedya.com

geyve-hem-anneler-gunu-programi-

2568 Kez Görüntülendi.
Yorumunuz
Konu hakkındaki görüşleriniz nelerdir? Kişilere ve Kurumlara karşı saygı kurallarına uymayan yorumlar yayınlamayacaktır.

© Geyvemedya.com 2011 - 2017 Tüm Hakları Saklıdır. Site içeriğinin kaynak ve link belirtilmeden yayınlanması yasaktır.
Reklamı Gizle
Reklamı Gizle