Hoşgeldiniz  

Geyve Medya | 20 Haziran 2016 | Alt Haberler, Geyve, Manşet, Spor, üst Haberler

Geyve Halk Eğitim Kupaları Üçledi….

GEYVE-HALK-EGİTİM-KUPAYİ-UCLEDİ- (3)Geyve Halk eğitim müdürlüğü Karate takımı 19 Haziran Pazar Günü Serdivan Sakarya spor salonunda yapılan Babalar günü turnuvasında Erkekler genel klasmanda ikinci olarak kupa aldı.

Antrenör Memduh Sakarya tarafından Pazar günü kürsüde alınan kupa Pazartesi günü Geyve halk eğitim müdürü Mustafa Doğan’a takdim edildi.

Antrenör Memduh Sakarya ve Yaşar Ordu tarafından takdim edilen kupa Geyve halk eğitim müdürlüğünün Karate branşında aldığı üçüncü kupa özelliğini taşıyor.

Antrenörler Memduh Sakarya, Yaşar Ordu “Geyve halk eğitim müdürlüğü sporu tabana yayılması konusunda diğer kurumlar ile çok anlamlı işbirliği yapıyor. Geyve belediyesi, Gençlik ve spor, Büyükşehir belediyesi ve halk eğitim teşvikleri ile birçok gencimiz spora yönleniyor. Halk eğitim müdürümüz ve çalışanlarına teşekkür ediyoruz. Yaz sezonu kayıtlarımız ve çalışmalarımız Geyve ve Alifuatpaşada devam etmektedir.

Erdinç TUNA-Geyvemedya.com

1682 Kez Görüntülendi.
Yorumunuz
Konu hakkındaki görüşleriniz nelerdir? Kişilere ve Kurumlara karşı saygı kurallarına uymayan yorumlar yayınlamayacaktır.

EN ÇOK OKUNAN HABERLER

© Geyvemedya.com 2011 - 2017 Tüm Hakları Saklıdır. Site içeriğinin kaynak ve link belirtilmeden yayınlanması yasaktır.
Reklamı Gizle
Reklamı Gizle