Hoşgeldiniz  

Geyve Medya | 16 Aralık 2016 | Alt Haberler, Fotoğraflar, Geyve, Manşet, Videolar

Geyve Güne Karla Uyandı.

Geyve Güne Karla Uyandı.

Hafta ortası etkili olan ancak dün açan hava bu gece sabaha karşı başlayan kar yağışı sonrası Geyve yeniden beyaza büründü. Sabah işe gitmek için uyanan vatandaşlar gördükleri manzara karşısında şaşırdı.

Gece Yarısı Başladı.

Geyve’de  bu gece yarısından itibaren başlayan kar, sabah saatlerinde etkisini artırarak her yeri beyaza bürüdü. Geceden bu yana kadar aralıksız yağan kar yağışı Geyve’de güzel görüntüler oluştururken, Meteoroloji yetkilileri kar yağışının gün boyunca devam edeceğini belirtti.

Geyveliler yağan karın keyfini yaşarken , sosyal medya üzerinden de kar fotoğraflarını paylaşmayı ihmal etmedi.

Okullar şu ana kadar tatil edilmedi.

Sakarya ili genelinde Öğrenciler ile velilerin beklediği kar tatili şu an itibariyle çıkmadı. Şayet ilerleyen saatlerde eğitime ara verilmesi ile ilgili bir karar alınacak olursa sitemizden paylaşacağız.

Meteoroloji Uyardı.

Meteoroloji yetkilileri ,Bu gece ve yarın Marmara’nın doğusu, İç Anadolu’nun kuzey ve batısı, İç Ege, Göller Yöresi ile Batı ve Orta Karadeniz’in iç kesimlerinde kar yağışları beklendiğinden başta ulaşımda aksamalar ve buzlanma olmak üzere meydana gelebilecek olumsuzluklara karşı dikkatli ve tedbirli olunmalıdır.

Erdinç TUNA-Geyvemedya.com

2891 Kez Görüntülendi.
Yorumunuz
Konu hakkındaki görüşleriniz nelerdir? Kişilere ve Kurumlara karşı saygı kurallarına uymayan yorumlar yayınlamayacaktır.

© Geyvemedya.com 2011 - 2017 Tüm Hakları Saklıdır. Site içeriğinin kaynak ve link belirtilmeden yayınlanması yasaktır.
Reklamı Gizle
Reklamı Gizle