Hoşgeldiniz  

Geyve Medya | 13 Kasım 2013 | Alt Haberler, Geyve, Manşet

Bağlantı Yolunda Sona Yaklaşıldı…

 

geyve gökgöz bağlantı yolu yapımı tamamlandı (3)Geyve İlçesini D – 650 Karayoluna bağlayan “Gökgöz – Geyve Bağlantı Yolu” Sakarya Köprüsü ve Tren Yolu Köprüsünün tamamlanmasına rağmen, TEDAŞ Gerilim Hattı Deplase çalışmaları bitmediği için ulaşıma açılamadı.

Yapılan girişimler sonunda, deplase çalışmalarının tamamlandığı ve yolun kalan kısımları bitirilme çalışmalarında sona gelindiği ve yolun en kısa sürede ulaşıma açılacağı açıklandı.

Yapılan çalışmaları; Sakarya Büyükşehir Belediye Başkanı Zeki Toçoğlu, Başk. Yard. Ayhan Kardan, SASKi Gen. Mdr. Rüstem Keleş, Yol Şb. Mdr. Haydar Akbulut, Geyve Belediye Başkanı ve Meclis Üyeleri yerinde inceledi.

Başkan Toçoğlu, Geyve Küçük Sanayi Sitesi asfalt çalışmalarını inceledikten sonra beraberindeki heyet ile Geyve-Pamukova Gökgöz Bağlantı Yolu’nda incelemelerde bulundu. Pamukova ve Geyve arasında önemli bir bağlantı yolunun açılacağını vurgulayan Büyükşehir Belediye Başkanı Zeki Toçoğlu, “Milletvekillerimiz ve Geyve Belediye Başkanımızla birlikte çok önemli bir çalışmaya daha imza attık. Yüksek gerilim hatlarının deplase edilme sorunu nedeniyle ulaşıma açılması biraz gecikti. Bu sorun ortadan kalktı. Çok yakında Geyve ile Pamukova arasında hizmet edecek modern bağlantı yolunu hizmete almış olacağız” şeklinde konuştu. Daha sonra, Başkan Zeki Toçoğlu ve beraberindeki heyet, yeni yapılan Geyve Sakarya Nehri Köprüsü’nü de gezerek incelemelerini tamamladı.

 

 

 

 

 

 

Namık Cihan. Geyvemedya.com

3858 Kez Görüntülendi.
Yorumunuz
Konu hakkındaki görüşleriniz nelerdir? Kişilere ve Kurumlara karşı saygı kurallarına uymayan yorumlar yayınlamayacaktır.

EN ÇOK OKUNAN HABERLER

© Geyvemedya.com 2011 - 2017 Tüm Hakları Saklıdır. Site içeriğinin kaynak ve link belirtilmeden yayınlanması yasaktır.
Reklamı Gizle
Reklamı Gizle