Hoşgeldiniz  

Geyve Medya | 09 Ağustos 2018 | Alt Haberler, Ekonomi, Geyve, Gündem, Manşet, Sür Manşet, Teknoloji

Geyve Gıda OSB Tam Gaz.. Başvuru Yapıldı.

Başvuru yapıldı

Geyve’de kurulması planlanan “Gıda İhtisas OSB” ile ilgili talep toplamaların tamamlanmasının ardından, OSB kurulması ile İlgili bürokratik işlemlere başlandı.

Sakarya Ticaret ve Sanayi Odası Yönetim Kurulu Başkanı A.Akgün Altuğ, Geyve Belediye Başkanı Murat Kaya, Sakarya Valisi İrfan Balkanlıoğlu ile bir araya gelerek Gıda İhtisas OSB ile ilgili resmi adım atıldı.

‘Meyve deposu olacaktır ‘

OSB kurulmasına yönelik başvuruların imzalanmasının ardından değerlendirmede bulunan Sakarya Valisi İrfan Balkanlıoğlu, ‘’Geyve Gıda İhtisas OSB, bölgenin sebze ve meyve deposu olacaktır. Geyve Bölgesinde kurulması planlanan ihtisas OSB, tarım sektöründe kümelenmenin de önemli bir adımı olacaktır. İlimize ve ülkemize hayırlı olsun” dedi.

Kaliteli üretim

SATSO Yönetim Kurulu Başkanı A. Akgün Altuğ ve Geyve Belediye Başkanı Murat Kaya da Gıda İhtisas OSB’nin tarıma dayalı sanayinin gelişmesi ve zengin toprakların değerlendirilmesi kaliteli üretimle gelişmesi açısından önemli bir çalışma olduğuna dikkat çekerek hayırlı olmasını temenni ettiler.

Ercan DEMİR-Geyvemedya.com

1282 Kez Görüntülendi.
Yorumunuz
Konu hakkındaki görüşleriniz nelerdir? Kişilere ve Kurumlara karşı saygı kurallarına uymayan yorumlar yayınlamayacaktır.

EN ÇOK OKUNAN HABERLER

© Geyvemedya.com 2011 - 2017 Tüm Hakları Saklıdır. Site içeriğinin kaynak ve link belirtilmeden yayınlanması yasaktır.
Reklamı Gizle
Reklamı Gizle