Hoşgeldiniz  

Geyve Medya | 12 Temmuz 2017 | Alt Haberler, Ekonomi, Geyve, Manşet

Geyve Gaz’a Geldi.. Otogaz’da İndirim !

Geyve’de Akaryakıt sektörünün öncü firmalarından 3-E Grup Akaryakıt istasyonunda LPG’de büyük indirim yapılarak fiyat 2,40 TL’ye düşürüldü.

Geyve ilçesini D-650 Karayoluna bağlayan karayolu üstünde hizmet veren 3-E Grup Petrol Akaryakıt bayii açıldığı günden itibaren Geyvelilerin büyük beğenisini kazanmaya devam ediyor.

Geyve Alifuatpaşa Mahallesi Parla tepesi arkasında Kaliteli akaryakıtı, hizmeti ve güler yüzlü personeli ile Geyvelilerin büyük teveccühü ve beğenisini kazanan 3-E Grup Akaryakıt Akaryakıt İstasyonu, otogazda inanılmaz bir indirime gitti. LPG fiyatlarının düşüşü vatandaşlar tarafından olumlu karşılanırken, indirimi duyan araç sürücüleri akaryakıt istasyonunda zaman zaman uzun kuyruklar oluşturdu.

Geyve’li sürücülere ucuz LPG sunan 3-E Grup Akaryakıt istasyonu işetmecisi Serdar İlbeyli; Geyve’de akaryakıt istasyonumuz da otogaz’ın şu anda litre fiyatını 2,40 TL’ye çektik. Vatandaşımızın otogazın fiyatı yüksek yakınmalarını dikkate alarak az kar edip sürücülerimize yardımcı olmak istedik. LPG fiyatlarımız şu an itibari ile 2,40 TL’den dan satılmaktadır. Yapılan bu indirimden dolayı yoğun ilgi görüyoruz, sürücülerimiz teşekkür ediyor. Vatandaşlarımızın talepleri üzerinde çalışmalar yürütüyoruz. Kaliteli yakıtı daha uygun fiyatlara vermek için özen gösteriyoruz. Müşterilerimize daha fazla hizmet etmeye gayret göstereceğiz” ifadelerini kullandı.

Ercan DEMİR-Geyvemedya.com

3892 Kez Görüntülendi.
Yorumunuz
Konu hakkındaki görüşleriniz nelerdir? Kişilere ve Kurumlara karşı saygı kurallarına uymayan yorumlar yayınlamayacaktır.

EN ÇOK OKUNAN HABERLER

© Geyvemedya.com 2011 - 2017 Tüm Hakları Saklıdır. Site içeriğinin kaynak ve link belirtilmeden yayınlanması yasaktır.
Reklamı Gizle
Reklamı Gizle