Hoşgeldiniz  

Geyve Medya | 25 Kasım 2014 | Alt Haberler, Ekonomi, Geyve, Sakarya

Geyve Faturamatik Hazır…

Sepaş Enerji faturaları için Faturamatik’in Geyve’deki  Yetkili hizmet noktası hizmete girdi.

DSC_9458Mevcut tahsilat noktaları ile anlaşmasını sona erdiren Sepaş Enerji, yetkili hizmet noktaları için Faturamatik firması ile işbirliğine girdi. Sepaş Enerji’nin  faturalarının yeni  ödeme adresi yetkili bayii olan  faturamatik noktaları  21 Ekim Salı günü itibarıyla hizmete girdi.

EK BİR ÜCRET ÖDEMEDEN

Sepaş Enerji müşterileri elektrik faturalarını, Sepaş Enerji Yetkili Hizmet Noktası tabelasına sahip tüm Faturamatiklerde hizmet bedeli adı altında ek bir ücret ödemeden yatırabilecekler.

SEPAŞ ENERJİ GÜVENCESİNDE

Sepaş Enerji Yetkili Hizmet Noktalarında, elektrik faturalarına ait yapılan tüm ödemeler, online olarak Sepaş Enerji müşteri bilgi sistemine anında yansıyacak. Otomatik ödeme talimatı ve internet bankacılığı konusunda anlaşmalı bankalar, PTT ve yetkili Faturamatik noktaları dışındaki kanallara yapılan ödemeler Sepaş Enerji güvencesinde olmayacak.

2

ÖDEMEDE KOLAYLIK

Tüketicilerine sunduğu her hizmette kaliteyi hedefleyen Sepaş Enerji, Faturamatik ile yaptığı işbirliği sayesinde tüketicilerine daha hızlı ve sorunsuz bir ödeme kolaylığı sağlamayı hedeflerken, ayrıca öğle tatilinde ve Cumartesi günleri de açık olmaları ile  ödeme noktaları ayrı bir ödeme kolaylığı sağlıyor. Ödeme kanalları ile ilgili detaylı bilgiye sepas.com.tr adresinden ve 444 5 186numaralı hattı arayarak ulaşılabilecek.

GEYVE FATURAMATİK GÜVENCESİNDE

Sepaş Enerjinin yeni dönemde fatura tahsilatı için anlaşmaya vardığı Faturamatik ödeme Merkezi Geyve’de de hizmet vermeye başladı.

1

VERİLEN HİZMETLER

*SEPAŞ ELEKTRİK FATURALARI ÖDEME

*SASKİ SU FATURALARI ÖDEME

*AKMERCANGAZ DOĞALGAZ FATURALARI ÖDEME

*DİGİTÜRK  , D-MART TV ÖDEMELERİ

*TÜRKCELL-VODAFONE-AVEA ÖDEMELERİ

*SGK PRİM ÖDEMELERİ

*TÜM OPERATÖRLERE CEP LİRA YÜKLEMELERİ

3

GEYVE YENİ SEPAŞ VEZNESİ

GSP. mahallesi Dere Sokak No:32

Geyve/SAKARYA

6236 Kez Görüntülendi.
Yorumunuz
Konu hakkındaki görüşleriniz nelerdir? Kişilere ve Kurumlara karşı saygı kurallarına uymayan yorumlar yayınlamayacaktır.

© Geyvemedya.com 2011 - 2017 Tüm Hakları Saklıdır. Site içeriğinin kaynak ve link belirtilmeden yayınlanması yasaktır.
Reklamı Gizle
Reklamı Gizle