Hoşgeldiniz  

Geyve Medya | 02 Mayıs 2012 | Köyler, Manşet

Eşme Köyü Muhtarlığı Çok Amaçlı kulanılmak üzere piknik alanında yeni düzenlemeler yapıyor. Eski dönemlerde futbol sahası olarak düzenlenen köyün hemen üzerinde mahsen denilen yere yakın alanda çalışmalar yapılarak. Çok amaçlı çocuk parkı piknik alanı düğün salonu kafeterya mesire alanı olarak düzenlemeler yapılıyor.

Muhtar Osman Öztürk Çalışmaların yaklaşık olarak 2 aydır sürdüğünü çalışmalarda sona gelindiğini belirtiyor. Çalışmalar esnasında  İderlez Salıncağı Kurulacağın belirten muhtar 80 Kamyon Toprak 1000 metre kare Kilitli parke taşı 400 metre bordör taşı kulandıklarını belirten muhtar Osman Öztürk çimlendirme çalışmalarının sürdüğünü Damlama ve yağmurlama  sulama sistemlerinide kurduklarını belirtiyor.Ağçlandırma işlemlerininde sürdüğünü belirten muhtar 100 şimşir ağacı 40 defne ağacı 30 gül fidesi ve muhtelif ağaçlar diktiklerini belirtiyor. Seyyar prefabrik tuvaletlerinde gelmesiyle açılışın yapılacağını belirtiyor.

Muhtar Osman Öztürk Açılışın 06.05.2012 Pazar Günü Yapılacağını Tüm Köylülerimizi Geyvemizden tüm misafirlerimizi  ve geyvemizin köylerinden tüm misafirlerimizi beklediğini belirtiyor. Umuma Açık Olan mesire yerinde piknik mangal temiz hava muhteşem manzarası doğası ve çocuklarınızla çocuk bahçelerinde güzel bir gün gecirebilirsiniz.

Foto&haberŞeref ELMA

2486 Kez Görüntülendi.
Etiketler:
Yorumunuz
Konu hakkındaki görüşleriniz nelerdir? Kişilere ve Kurumlara karşı saygı kurallarına uymayan yorumlar yayınlamayacaktır.

EN ÇOK OKUNAN HABERLER

© Geyvemedya.com 2011 - 2017 Tüm Hakları Saklıdır. Site içeriğinin kaynak ve link belirtilmeden yayınlanması yasaktır.
Reklamı Gizle
Reklamı Gizle