Hoşgeldiniz  

Geyve Medya | 10 Ekim 2018 | Alt Haberler, Eğitim, Geyve, Gündem, Manşet, Sür Manşet, üst Haberler, Yaşam

Geyve Eğitim-Bir-Sen’de Nöbet Değişimi

Eğitim-Bir-Sen Geyve’de Kılıç Dönemi

Eğitimciler Birliği Sendikası (Eğitim Bir Sen) Geyve İlçe Temsilciliğinde Bayrak Nöbeti değişti.

Eğitim-Bir-Sen Geyve ilçe temsilciliği için 2 adayın yarıştığı seçimi Gökhan Kılıç kazandı.

Geyve  Eğitim-Bir-Sen ilçe temsilciliği ile il şube başkanlığı için oy kullanabilecek delegelerin seçimi yapıldı.

Geyve Kaymakamlığı Kültür Merkezinde yapılan seçimde Eğitim-Bir-Sen’in mevcut ilçe temsilcisi Geyve Sinanbey METEM Müdürü Hasan Hüseyin Kurşun aday olmaz iken, Geyve Ahmet Yesevi Okulu Müdürü Alaattin Şan ile Geyve ilçe Milli eğitim Müdürlüğü sistem yöneticisi Gökhan Kılıç  yarıştı. Sabah saat 09.00’da başlayan seçim, 17.00’ye kadar sürdü.

Açıklanan seçim sonucunda Gökhan Kılıç 152 oy, Alaattin Şan ise 135 oy aldı.17  oy farkla seçimi kazanan Gökhan Kılıç , Eğitim-Bir-Sen Geyve ilçe temsilcisi oldu.

Kardeşlik ve dayanışma havasında geçen seçimin sonunda yarışan başkan adayları ve yönetimleri birbirlerini tebrik ederek başarı dileğinde bulundu ve ardından hatıra fotoğrafı çektiler.

Yapılan seçim sonucu Eğitim-Bir-Sen Geyve şube başkanlığına seçilen Gökhan Kılıç yapmış olduğu konuşmasında bunun bir hak arama mücadelesi olduğunu belirterek eski yönetimin yapmış olduğu çalışmalarından dolayı kendilerine teşekkür etti.Eğitim çalışanlarının sorunları olduğunu ifade eden çiçeği burnunda başkan Kılıç; “ Ortak değerlerimizden ilham alarak  üyelerimizin,  insanımızın, milletimizin hak ve hukukunu talep ve beklentilerini karşılamak için elbirliğiyle çalışacağız” dedi.

Ercan DEMİR-Geyvemedya.com

2248 Kez Görüntülendi.
Yorumunuz
Konu hakkındaki görüşleriniz nelerdir? Kişilere ve Kurumlara karşı saygı kurallarına uymayan yorumlar yayınlamayacaktır.

EN ÇOK OKUNAN HABERLER

© Geyvemedya.com 2011 - 2017 Tüm Hakları Saklıdır. Site içeriğinin kaynak ve link belirtilmeden yayınlanması yasaktır.
Reklamı Gizle
Reklamı Gizle